ebook AIDS INC. Przedsiębiorstwo AIDS: Fałszywa epidemia AIDS
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

AIDS INC. Przedsiębiorstwo AIDS: Fałszywa epidemia AIDS
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 27.19
wciąż za drogo?
-32% 27.19 zł Lub 24.47 zł
37.99 zł
39.99 zł
27.35 zł
39.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kiedy skończysz czytać PRZEDSIĘBIORSTWO AIDS, zrozumiesz, dlaczego wirus łączony z AIDS jest stosunkowo nieszkodliwym intruzem, którego wykorzystano w sytuacji sztucznie stworzonej przez człowieka. Poznasz prawdziwą naturę zagrożeń dla układu odpornościowego, które dotykają nas wszystkich. Zrozumiesz, dlaczego epidemia AIDS i inne epidemie, które z pewnością nastąpią, nie ustąpią, dopóki człowiek nie zmieni swojego nastawienia. Poznasz prawdę, zmienisz zdanie i uwolnisz się.

W książce PRZEDSIĘBIORSTWO AIDS ujawniona zostaje ludzka chciwość pieniędzy i władzy oraz przedstawione jest to, jak sieć "starego lobby" ingeruje w działanie federalnie regulowanych amerykańskich instytucji badawczych, których liderów za ten stan rzeczy okrywa hańba.

W dzisiejszym świecie jest tylko około dwustu naukowców, którzy rozumieją swoisty język i symbole hermetycznej i tajemniczej dziedziny nauki - wirusologii. Ze sterylnych i odizolowanych sanktuariów ci "kapłani wirusologii" nakreślili własne interpretacje "Wyższej Wiedzy" w odniesieniu do świata Natury. Ci nieliczni szafarze wiedzy poinformowali miliony lekarzy na świecie o tym, jaki jest ich zdaniem prawdziwy stan rzeczy w kwestii choroby zwanej AIDS. Oślepili nas swoimi egzotycznymi symbolami i relikwiarzem swych "laboratoriów"! Oślepili nas pod kątem dostrzegania oczywistych uwarunkowań środowiska, w którym codziennie jesteśmy zanurzeni. Jednak to właśnie załamanie się dynamicznej równowagi w stale otaczających nas środowiskach powoduje osłabienie naszego układu immunologicznego. Osiągnięto dla AIDS masę krytyczną. Rappoport dokumentuje te wydarzenia. Laurence E. Badgley

AIDS INC. Przedsiębiorstwo AIDS: Fałszywa epidemia AIDS od Jon Rappoport możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć