Słaby punkt - audiobook
2.15 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 4)

Słaby punkt - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 33.46
Audiobook - najniższa cena: 31.12
wciąż za drogo?
35.91 złpremium: 19.95 zł Lub 19.95 zł
31.12 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
39.90 zł
62.83 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Romans mafijny z wyrazistymi bohaterami, którym będziecie kibicować do ostatniej strony powieści „Słaby punkt”. Dziewczyna, która uciekła z rodzinnej mafii, oraz bezwzględny szef, który może zabić każdego, i właśnie dlatego ona wybiera go na swojego obrońcę. Czy jednak na pewno jest to ich pierwsze spotkanie? Może ich przeszłość kryje coś więcej?

Zakiya Gonzales nigdy nie miała łatwego życia. Wychowana przez okrutnego ojca, znosiła jego tyranię przez długi czas, lecz kiedy ten wydał na nią wyrok śmierci za zabójstwo niedoszłego narzeczonego, zrozumiała, że najwyższy czas uciekać.

Mafia jednak nie zapomina. Albo ona, albo jej ojciec. Ktoś musi zginąć, aby ktoś mógł żyć. Dziewczyna wie, że sama sobie nie poradzi, więc udaje się do Zariusa, szefa argentyńskiej mafii, słynącego z twardych rządów i brutalności.

Tylko jaka będzie cena za pomoc Zakii w zemście i uwolnieniu się od przeszłości?
Ta, jak się okazuje, może być o wiele bardziej mroczna i skomplikowana, niż oboje mogliby przypuszczać.

Audiobooka interpretuje Mirella Rogoza-Biel.

Słaby punkt od Paula Ciulak możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć