ebook Pocieszyciel - audiobook
4.57 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 83)

Pocieszyciel - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 39.99
Audiobook - polecana oferta: 44.99
wciąż za drogo?
44.99 zł Lub 40.49 zł
44.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Druga część serii „Milcząca Trójka”. Jeszcze bardziej tajemnicza, jeszcze bardziej pasjonująca. Trafiamy do wnętrza gór, zatopionych korytarzy, zdradliwych jaskiń i wąwozów. Jesteśmy świadkami ataków mitycznych zwierząt, poznajemy sekrety mieszkańców Mglistej Fortecy, obserwujemy przemianę bohaterów i ich dramatyczne wybory. Dynamiczna akcja, legendarne stwory, ekscytujący pradawny świat – wszystko to sprawi, że zanurzamy się w tym uniwersum fantasy bez reszty.

Po ucieczce z Grodu Rosomaków Mirra i Sigurd wraz z towarzyszami kontynuują poszukiwanie siostry chłopca. Jednocześnie ludwisarze podejmują desperacką próbę wynegocjowania pokoju z cieniami. Wszyscy zauważają, że świat się zmienił. W Lesie, który zawsze budził grozę wśród ludzi, pojawiają się stwory przerażające nawet mieszkających w nim ludwisarzy, a znaki na niebie budzą trwogę wśród najdzielniejszych wojowników.

W takich okolicznościach Sigurd znowu nie jest pewien, komu może ufać. A kiedy spotyka córkę Króla Cieni, jego wyobrażenie o mrocznym plemieniu wywraca się do góry nogami.
Czy kolejny dzwonek, Pocieszyciel, pomoże chłopcu pogodzić się ze stratą siostry?

Audiobooka interpretuje Andrzej Hausner.

Pocieszyciel od Synne Kristine Eriksen możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć