ebook Klątwa pramatki - audiobook
4.16 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 32)

Klątwa pramatki - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 28.20
Audiobook - najniższa cena: 33.67
wciąż za drogo?
40.41 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
33.67 zł Lub 30.30 zł
-23% 34.57 zł Lub 31.11 zł
44.90 zł
44.90 zł
40.41 zł
44.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Powracają niezwykłe bohaterki bestsellerowego cyklu Joanny Miszczuk!

Asia i Kemal mieszkają w Berlinie. Tempo życia sprawia, że oboje coraz bardziej oddalają się od siebie. Córka Asi, siedemnastoletnia Kamila, boryka się nie tylko z typowymi problemami nastolatek, lecz również ze schedą po prababkach. Odziedziczyła po nich tajemniczy dar: gorące, leczące ręce i pojawiające się co jakiś czas dziwne, niezrozumiałe wizje.

Przeszukując stare rodzinne dokumenty, Kamila odnajduje kolejne kobiety z przeszłości, które posiadały ową zdolność. W jej wizjach pojawia się protoplastka rodu, tajemnicza Ewa z Głogowa. Poznaje następne antenatki, mądre, silne kobiety, z uporem broniące swej niezależności w świecie zdominowanym przez mężczyzn. Ale co łączy rzymianki Olimpię Maidalchini, Marię Flaminię Giustiniani i Olimpię Barberini z Teklą Nesselrode, matką Marii Kalergis?

Nowa opowieść z cyklu „Sekret dziedzictwa” o fascynujących potomkiniach wyjątkowych kobiet, których majątkiem jest miłość, odwaga i niezwykły dar.

Audiobooka interpretuje Anna Szawiel.

Klątwa pramatki od Joanna Miszczuk możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć