ebook Letycja Patekatla. Poławiacze Pereł
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Letycja Patekatla. Poławiacze Pereł
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 39.92
wciąż za drogo?
44.91 złpremium: 29.94 zł Lub 29.94 zł
-19% 39.92 zł Lub 35.93 zł
49.90 zł
49.90 zł
39.90 zł
41.09 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Baśniowy świat, w którym dobro toczy odwieczną walkę z siłami zła, a przygoda miesza się z tajemnicą!

Letycja jest nieugięta w podążaniu drogą swej dziwnej pasji, przez co nieustannie pakuje się w tarapaty. Interesują ją stwory, i to w zasadzie wszystkie. Również te niebezpieczne, z pazurami i cuchnące, a nawet takie, które mogłyby odgryźć człowiekowi nogę. Dziewczynka wie, że jej ojcu niekoniecznie się to podoba (bo który medyk chciałby dwa razy w tygodniu cerować własne dziecko?), ale jej marzeniem jest napisanie „Bestiariusza”, księgi na temat wszelkich magicznych istot spotykanych w Dulbang i okolicznych lasach, a czegoś takiego nie da się przecież zrobić, przesiadując bezpiecznie pod kołdrą.

Letycja i jej brat mają też swoje zmartwienie. Ich mama coraz częściej dziwnie się zachowuje, zupełnie jakby dręczył ją jakiś niepokojący, bolesny sekret. Mimo że pani Patekatla nie chce pisnąć ani słowa, rodzeństwo wspólnie postanawia odkryć prawdę.

Letycja Patekatla. Poławiacze Pereł od J.M. Donderowicz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć