ebook Zdeptane kwiaty: Tom 3
3.5 / 5.00 (liczba ocen: 2)

Zdeptane kwiaty: Tom 3
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 47.85
wciąż za drogo?
47.85 zł Lub 43.07 zł
47.90 zł
62.99 zł
51.96 zł
52.02 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ile poświęcisz, by wyzwolić się spod jarzma przeszłości?

Lata osiemdziesiąte XX wieku. Czas nie jest łaskawy dla rodziny Lotzów: Erika i Bernard borykają się z coraz poważniejszymi problemami zdrowotnymi, a ich córki, uwikłane w trudne relacje, nie potrafią znaleźć wspólnego języka ani ze sobą, ani z rodzicami. Nastoletnia Basia zaczyna zauważać, że niemieckie pochodzenie jej bliskich jest dla mieszkańców Cacanki solą w oku.

Mimo mijających lat, nadal nie akceptują obecności Lotzów, przez co młoda dziewczyna musi się mierzyć z poczuciem osamotnienia i wyobcowania. Tylko Wojtek, z którym połączyła ją pasja do muzyki, rozumie i wspiera Basię. Młodzi zakochani planują wspólne życie w Cacance i starają się ignorować tkwiące w lokalnej społeczności zadry z dawnych lat. Zadanie to okazuje się jednak trudniejsze, niż ktokolwiek przypuszczał...

Popołudniowy wiaterek przyjemnie muskał jej policzki i dotleniał wszystkie zakamarki głowy. Wygodnie oparła dłonie o ławkę. W skupieniu obserwowała swoją najmłodszą pociechę doglądającą ich dobytku. "Ona też sobie poradzi" - myślała, uśmiechając się w duchu. "Może będzie miała tyle siły, że odkryje wszystkie rodzinne tajemnice? Tylko ona jest tak wszystkiego ciekawa i dociekliwa, więc chyba o przeszłość mogę być spokojna. Ona da radę"

Zdeptane kwiaty: Tom 3 od Renee Linn możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć