ebook Obserwując - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Obserwując - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 39.99
wciąż za drogo?
39.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„Perełka wśród thrillerów i powieści detektywistycznych! Autorka tak doskonale przedstawia rozwój psychologiczny bohaterów, że czujemy, jakbyśmy byli w stanie zajrzeć w ich umysły, poczuć ich strach i cieszyć się ich zwycięstwami. Nadzwyczaj inteligentnie skonstruowana intryga trzyma przez cały czas w napięciu. Ta książka jest tak pełna zwrotów akcji, że nie odłożysz jej, dopóki nie przewrócisz ostatniej kartki”.
--Books and Movie Reviews, Roberto Mattos (recenzja powieści „Zaginiona”)

OBSERWUJĄC (Historia Riley Paige—Książka Pierwsza) jest pierwszą książką z nowej serii thrillerów psychologicznych cenionej autorki, Blake Pierce, której bestseller pt. „Zaginiona” otrzymał ponad tysiąc pięciogwiazdkowych recenzji.

Dwudziestodwuletnia studentka psychologii Riley Paige, mająca w planach zostanie agentką FBI, musi stoczyć walkę na śmierć i życie, gdy jej najbliższe przyjaciółki z uczelni zostają uprowadzone i zabite przez seryjnego mordercę. Domyśla się, że sama może stać się jedną z jego ofiar — a jednocześnie ma przeczucie, że uda jej się przeżyć. Musi wykorzystać swój genialny umysł, by odnaleźć mordercę.

Gdy FBI nie ma wystarczająco wiele tropów, zwracają się o pomoc do Riley, która zaimponowała im swoimi zdolnościami do wkradania się do umysłu zabójcy. Ale umysł ten jest mroczny i chory — zbyt makabryczny, by go pojąć, co może doprowadzić do załamania delikatnej psychiki Riley. Czy zdoła ona przetrwać zabójczą grę w kotka i myszkę?

„Obserwując”, thriller pełen zwrotów akcji i trzymających w napięciu momentów, jest pierwszą książką w nowej, pasjonującej serii, od której nie można się oderwać aż do późnej nocy. Pozwala ona czytelnikom przenieść się 20 lat wstecz, to jest gdy kariera Riley dopiero się zaczyna. Jest idealnym uzupełnieniem serii „Zaginiona” (Seria Kryminałów o Riley Paige), na którą składa się już 13 książek, a kolejne znajdują się w planach wydawniczych.

Druga książka z serii „Historia Riley Paige” również jest już dostępna!

Audiobooka interpretuje Agnieszka Bomba.

Obserwując od Pierce Blake możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć