Intenso: zbiór opowiadań erotycznych dla spragnionych przygody
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Intenso: zbiór opowiadań erotycznych dla spragnionych przygody
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.49
wciąż za drogo?
22.49 złpremium: 14.99 zł Lub 14.99 zł
19.49 zł
24.99 zł
24.99 zł Lub 22.49 zł
21.34 zł
22.50 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„Oddech Kaliny przyśpiesza, gdy faun podnosi kobietę, rozrywa jej sukienkę i odwraca do kamery. Jej twarz nie jest już bez wyrazu jak na początku. Maluje się na niej pożądanie, usta ma spuchnięte, sutki są ciemne, dużo ciemniejsze niż jasne ciało. Stworzenie za nią jest wielkie, nieludzkie. Kalina zdaje sobie sprawę, że to charakteryzacja, a jednak i ona daje się zwieść magii obrazu. Jej ciało wygina się nieznacznie do tyłu jak ciało aktorki. Kamera robi zbliżenie na jej twarz, nie pozostawiając złudzeń – jest właśnie pieprzona, mocno, tak, że jej usta się otwierają, oczy rozszerzają, a Kalina wydaje jęk".

Czy można pisać o czymś, czego się nie posmakowało? Kalina chce napisać nową powieść, w klimatach BDSM. Radosław ma odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących tego tajemniczego świata. Ich spotkanie ewoluuje, pytania wiszą w powietrzu, a odpowiedź nie jest taka oczywista, jakby się wydawało. Dziewczyna dostaje zaproszenie na imprezę sylwestrową, wydarzenie, które może zmienić jej postrzeganie świata i własnych pragnień. Mężczyzna na jedną noc zamienia się w Morfeusza, który prowadzi ją przez „Krainę Snów" i jej własnych, ukrytych dotąd pragnień (Sylwester: Kraina snów, Catrina Curant)

„Intenso: zbiór opowiadań erotycznych dla spragnionych przygody" to druga część nowej serii wydawnictwa LUST, w której bohaterowie i bohaterki realizują najskrytsze, najmroczniejsze fantazje erotyczne. Seks w miejscach publicznych i miejscach zakazanych, owianych tajemnicą... Seks z nieznajomym, z teściową, seks w trójkącie, a może seks grupowy? Zapomnijcie o uprzedzeniach i wstydzie. Tu wszystko jest możliwe, nie istnieje żadne tabu. Zbiór spodoba się wszystkim poszukującym w życiu urozmaicenia i dreszczyku emocji. Wyruszcie razem z bohaterami i bohaterkami antologii w podróż pełną mrocznego erotyzmu, pożądania i adrenaliny!

Część 2 w serii: „Intimo, Intenso, Inebriante". Zbiór zawiera następujące opowiadania:

Dla nieznanej publiczności

Plan Alfa

Egzamin poprawkowy

Greckie wakacje z teściową

Łowy

Robota do zrobienia

Niebezpieczne uzależnienie

Bez słowa

Pociąg

Sylwester: Kraina snów

Intenso: zbiór opowiadań erotycznych dla spragnionych przygody od Catrina Curant, B.A. Feder, Annah Viki M., Alessandra Red, SheWolf możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć