ebook Boyless. Chłopakom wstęp wzbroniony
3.36 / 5.00 (liczba ocen: 72)

Boyless. Chłopakom wstęp wzbroniony
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 24.55
wciąż za drogo?
32.31 złpremium: 21.54 zł Lub 21.54 zł
28.72 zł Lub 25.85 zł
35.90 zł
35.90 zł
24.55 zł
35.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Oliwia jest znaną influencerką, która ma ostatnio na pieńku z płcią przeciwną. Zawiódł ją chłopak, mama związała się z podejrzanym typem... Dziewczyna ma ochotę uciec jak najdalej od swojego życia i wybiera wyjazd do ukochanej babci. Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, które Oliwia uwielbia, więc nadchodzące dni wydają się idealną odskocznią od rzeczywistości i przeszłości.

Problem w tym, że czasem przeszłość powraca nieproszona.

Dziewczyna podejmuje się wolontariatu w fundacji charytatywnej, gdzie pracuje również jej... dawny crush. Chłopak, który kilka lat wcześniej złamał jej nastoletnie serce.
Oliwia nie cierpi Maksa, a ten nie ma pojęcia dlaczego, bo zwyczajnie jej nie pamięta.
Tych dwoje będzie jednak musiało jakoś się nawzajem znosić, przynajmniej przez najbliższe dwa tygodnie.    

W kilkanaście dni życie dziewczyny wywróci się do góry nogami i okaże się, że tylko krowa zdania nie zmienia.
I kot ;-)

O e-booku Boyless. Chłopakom wstęp wzbroniony blogerzy napisali:

J. Harrow plastycznie porusza się między kreacjami, pozwala na emocjonalne zgrzyty, tworzy wewnętrzne monologi i wkrada się w szalone sarkastyczne spięcia. Tym samym tworzy historię przyjazną dla każdej romantycznej duszy. - Mozaika Literacka - Miłka Kołakowska

Boyless. Chłopakom wstęp wzbroniony od J. Harrow możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Powieść w magicznym zimowym klimacie. Napisana z wyczuwalną lekkością, rozgrzewająca i przyjemna, a przy tym pełna ważnych refleksyjnych treści. Boyless. Chłopakom wstęp wzbroniony pozostawia po sobie uśmiech i ciepłe wrażenie, pozostawia też myśl o dobrych gestach. J. Harrow plastycznie porusza się między kreacjami, pozwala na emocjonalne zgrzyty, tworzy wewnętrzne monologi i wkrada się w szalone sarkastyczne spięcia. Tym samym tworzy historię przyjazną dla każdej romantycznej duszy.

Esencją okazuje się tu charakter młodej bohaterki – nasączony aromatem przykładnej empatii, jednocześnie otulony aluzyjną kąśliwością, z pewnością zagadkowy w zarysie niedawnej przeszłości, w sercu natomiast tlący się odczuwalną niepewnością. Tytuł ma tu oczywiste znaczenie – Oliwia ewidentnie szuka odpoczynku od płci przeciwnej, potrzebuje dystansu i przestrzeni dla siebie, wyraźnie chce ochłonąć po świeżo zaznanych smutkach. To kreacja muśnięta medialną popularnością oraz brakiem pełnej uczuciowej satysfakcji – święta w domu ukochanej babci to podążanie za swoistą ostoją, za miejscem ukojenia niespokojnej duszy. Nieco zwariowana narracja dziewczyny przedstawiona zostaje naprzemiennie z relacją znienawidzonego w przeszłości Maksa – z wypowiedzią osobistą i zafrasowaną, wielokrotnie analizującą niezrozumiałe kobiece intencje. I chociaż fabularnie nie ma tu spektakularnych epizodów, autorce udaje się naruszyć ważne motywy. Charytatywna pomoc ciężko chorym dzieciom, niepełna rodzina, brak pełnego rodzicielskiego wsparcia, działalność w mediach społecznościowych – te tematy zaakcentowane zostają najbardziej i to w nich zanurzona zostaje opowieść w nurcie enemies to lovers, potraktowanym tu dość przewrotnie.

Rozczulająca historia. Niewątpliwie uczuciowa, pocieszna i zasklepiająca rany, rozkoszna w podsuwanych regularnie kąśliwościach. J. Harrow subtelnie wkrada się w dwie zauroczone wrażliwości, szeptem dociera do zagubionego dziewczęcego serca, obrazuje kolejne emocjonujące zwarcia, zmyślnie dokucza w szaleństwie kreowanej bliskości. Dużo tu wewnętrznych wątpliwości, jeszcze więcej uszczypliwej słodyczy, na pierwszy plan wychyla się jednak refleksyjna zachęta do bezinteresownej pomocy oraz piękna świąteczna atmosfera – przyprószona nie tylko warstwą białego śniegu, ale także ludzką serdecznością. Przez swą filigranową objętość, książka idealna na jeden zimowy wieczór.

Ocena: 4+/6 czytaj więcej
©Mozaika Literacka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć