ebook Szmal pachnący koksem
5 / 5.00 (liczba ocen: 2)

Szmal pachnący koksem
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 28.90
wciąż za drogo?
28.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kontynuacja powieści Szmal pachnący ziołem 

Zmęczona sześcioma latami prowadzenia nielegalnych interesów Waleria ma nadzieję, że wreszcie odnalazła w Irlandii spokój i swoje miejsce na ziemi. Tym bardziej, że jej syn jest szczęśliwy, odkrył nową pasję - jiu-jitsu - a na dodatek osiąga świetne wyniki w nauce. Kobieta nie zdaje sobie jednak sprawy, że wkrótce znajdzie się w gorszych kłopotach niż kiedykolwiek. Maks wpada na kolejny pomysł zarobienia fortuny - tym razem jeszcze większej, lecz wiążącej się z dużo wyższym ryzykiem.

Czy ostatecznie dopisze im szczęście? Czy życie Walerii wreszcie się ustabilizuje? Czy jej relacja z Patrykiem została definitywnie zakończona? A może w myśl dewizy, że jedyną stałą rzeczą jest zmiana, los stwierdzi, że to nie koniec rozterek sercowych bohaterki?...

Książka zabierze Cię w pełne rozterek życie bohaterów, gdzie w powietrzu unosi się dym papierosowy, alkohol to zwykła codzienność, kokaina pozwala przetrwać noc, seks nie jest tylko seksem, lecz aktem ogromnej namiętności, ciągła ucieczka przed policją staje się zabawą, a związana z tym adrenalina nie pozwala się rozstać z przestępczym światem.

Szmal pachnący koksem od Ewelina Pałecka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć