ebook Błękitny koliber. Fantastyczna siódemka
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Błękitny koliber. Fantastyczna siódemka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 32.79
wciąż za drogo?
36.89 złpremium: 24.59 zł Lub 24.59 zł
32.79 zł Lub 29.51 zł
40.99 zł
40.99 zł
-7% 32.77 zł
34.70 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Ciekawość i otwarte serce to klucz do rozwikłania każdej zagadki!

Największe przygody zaczynają się od wielkiej niewiadomej!

Czy byłoby Cię stać na to, by w jednej chwili porzucić wszystko, co znasz i dać się porwać do całkiem nowego, fascynującego świata?

Przed takim właśnie wyborem staje nastoletnia Natalia Collins. Gdy w jej domu niespodziewanie pojawia się błękitny koliber z zaproszeniem do Akademii Miraculorum, dziewczynka nie waha się ani chwili i przyjmuje propozycję. Choć początkowo zagubiona, to jednak z łatwością poznaje nowych przyjaciół oraz zasady panujące w niezwykłej szkole.

Szybko jednak zaczynają dziać się wokół niej zaskakujące rzeczy. Dziewczynka każdego dnia znajduje przy swoim łóżku piórko z zagadką. By rozwikłać tajemnicze wiadomości, Natalka angażuje do pomocy swoich nowych towarzyszy. W ten sposób powstaje Fantastyczna Siódemka. Podczas spotkań tajnej grupy przyjaciele trafiają na trop spisku. Wspólnie starają się rozpoznać niebezpieczeństwo, które czyha w podziemiach Akademii.

Czy przyjaźń przetrwa konfrontację z ciemnymi mocami kryjącymi się w murach szkoły? A może wśród członków Siódemki ukrył się szpieg…

Pierwszy tom z serii „Błękitny Koliber” to pełna przygód opowieść o przyjaźni, w której nie brak zagadek i poczucia humoru!

Błękitny koliber. Fantastyczna siódemka od Marcin Draniczarek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć