Sekretna historia skarpetek. Tom 1 - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Sekretna historia skarpetek. Tom 1 - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 30.90
wciąż za drogo?
30.90 zł
31.19 zł
39.99 zł Lub 35.99 zł
34.81 zł
35.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

To będzie najbardziej szalona i wciągająca przygoda, jaką moglibyście sobie wyobrazić. I dostaniecie dowody na to, że skarpetki rządzą. Nawet w muzeum! Co tym razem się przydarzyło tekstylnym bohaterkom, jakie lądy i czasy odwiedziły, jakie wybitne postaci poznały? Wiecie, jak to jest ze skarpetkami – wcisną się wszędzie i nieźle potrafią namieszać w biegu historii! Sprawdźcie sami, w jakie wydarzenia się wplątały.

Do muzeum wybierzecie się razem z małą Be i jej niezwykłym dziadkiem – kustoszem (to taki pan, co pracuje właśnie w muzeum) i jedynym w swoim rodzaju opowiadaczem fascynujących historii. Oprowadzi Was po tajemniczych muzealnych zakamarkach, obejrzycie eksponaty i wysłuchacie niezwykłych opowieści o przygodach niesfornych i wszędobylskich skarpetek. No i poznacie najpilniej strzeżone sekrety dziejów. Nie uwierzycie pewnie tak od razu, ale bardzo możliwe, że w historię ludzi od samego początku były zamieszane… skarpetki. Piąty tom cyklu Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek rzuca nowe światło na znane nam fakty z dziejów Polski i świata.

Audiobook „Sekretna historia skarpetek” to lektura niezwykła, a zarazem lekcja historii i wyobraźni, na której – gwarantujemy – nie będzie się nudzić żadne dziecko (i jego rodzice czy dziadkowie!)! A może, zainspirowani przez dzielne skarpetki, młodzi czytelnicy wymyślą własne przygody nieustraszonych i pomysłowych otulistópek?
Zapraszamy do zabawy!

Audiobooka interpretuje Bartosz Głogowski.

Sekretna historia skarpetek. Tom 1 od Justyna Bednarek możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć