ebook Pokłosie. Opowieści z Kosodomu - audiobook
4.11 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 9883)

Pokłosie. Opowieści z Kosodomu - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 26.90
Audiobook - najniższa cena: 24.90
wciąż za drogo?
24.90 zł
38.24 zł Lub 34.42 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ekscytujący i przerażający świat Kosodomu jest pełen opowieści, które czekają na odkrycie. Dlatego nie czekaj i sięgnij po "Pokłosie. Opowieści z Kosodomu".

Od kiedy Thunderhead roztoczył opiekę nad ludzkością, do czasu gdy kosiarz Goddard próbował wywrócić wszystko do góry nogami, minęły całe wieki. Ludzie żyli bez głodu, chorób i śmierci, a kosiarze kontrolowali liczebność populacji.

Pokłosie. Opowieści z Kosodomu to zbiór opowiadań osadzonych w uniwersum Żniw śmierci. Kolejne historie nie tylko rozwijają fabułę trylogii, lecz także wyjaśniają genezę niektórych zdarzeń. Pojawiają się również nowi kosiarze!

Neal Shusterman wraz z Davidem Yoonem, Jarrodem Shustermanem, Sofíą Lapuente, Michaelem H. Payne'em, Michelle Knowlden i Joelle Shusterman zabiorą was z powrotem do niezwykłego świata Żniw śmierci.

Audiobooka interpretuje Maciej Kowalik.

Pokłosie. Opowieści z Kosodomu od Jarrod Shusterman, Neal Shusterman, David Yoon możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć