ebook Alias Emma
3.81 / 5.00 (liczba ocen: 6120)

Alias Emma
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 31.58
Audiobook - najniższa cena: 35.92
wciąż za drogo?
33.75 złpremium: 22.50 zł Lub 22.50 zł
31.58 zł Lub 28.42 zł
31.87 zł Lub 28.68 zł
37.50 zł
31.63 zł
37.50 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Świeżo upieczona agentka specjalna Emma Makepeace tuż po zakończeniu szkolenia otrzymuje poważne zadanie. Chcąc służyć ojczyźnie i udowodnić swoją wartość, bez wahania rzuca się na głęboką wodę: musi przejść przez miasto niezauważona, prowadząc ze sobą Michaela, niechętnego do współpracy syna rosyjskich dysydentów.

Jednak korzystanie z autobusów, samochodów i pociągów jest wykluczone. Na piechotę, bez telefonów i kart kredytowych, które zdradziłyby ich lokalizację, mają dwanaście godzin, żeby przed świtem dotrzeć do celu. Zadanie wymaga więcej niż tylko wiedzy i sprytu agentki, szczególnie gdy jej przełożony nagle znika w tajemniczych okolicznościach i nie zostaje nikt, komu mogłaby zaufać.

Emma zdaje sobie sprawę, że jeśli popełni najmniejszy błąd, ona i Michael zginą…

„Wciągająca bez reszty dzięki perfekcyjnemu połączeniu fascynujących bohaterów, zaskakujących zwrotów akcji i mrożącego krew w żyłach pościgu na ulicach Londynu”. Lisa Gardner

„Turbodoładowane tempo, wspaniałe wyczucie miejsca i niezapomniane postaci składają się na thriller przez duże T”.
Jonathan Kellerman

„Pasjonująca historia z błyskotliwie naszkicowanymi postaciami, trzymającą w ciągłym napięciu fabułą i wieloma zwrotami akcji”. Lisa Jewell

Alias Emma od Ava Glass możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć