10 fantazji na łonie natury: antologia erotyki outdoorowej
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

10 fantazji na łonie natury: antologia erotyki outdoorowej
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 22.49
wciąż za drogo?
22.49 złpremium: 14.99 zł Lub 14.99 zł
24.99 zł
24.99 zł Lub 22.49 zł
31.12 zł
21.34 zł
22.50 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

"Była szybka, jakby znała każdy kawałek lasu, jakby fakt, że biegnie boso, ułatwiał jej bieg zamiast go utrudniać ale mimo to ją złapał, chociaż gdzieś z tyłu głowy wiedział, że to nie ona była zwierzyną w tym polowaniu. Sukienkę praktycznie sama zsunęła, jej długie palce wsunęły się pod jego koszulkę, sprawiając, że jęknął na wpół z zaskoczenia, na wpół z rozkoszy. Były zimne, ale to się nie liczyło, może to on był rozgrzany, rozpalony, tak aby zrównoważyć jej chłód?".

Jest taka magiczna noc w roku, kiedy mistyczne istoty tańczą wśród ludzi, sprawiając, że budzą się w nas namiętności i żar. To opowieść na skraju światów, bo chociaż ona jest kobietą z krwi i kości nie da się ukryć, że jest w niej coś z innego świata. Spotykają się na leśnej imprezie. Ona jest dużo młodsza, a jej gra na skrzypcach i oczy hipnotyzują. Uwodzi go i... ucieka. To opowieść o zauroczeniu, miłości z dzieciństwa i oczekiwaniu. Cóż, w Noc Kupały, w tę najkrótsza noc roku, szukano nie tylko bogactwa ukrytego w Kwiecie Paproci, szukano również miłości.

Biwak na łonie natury, wyjazd na wieś z dala od cywilizacji, powrót w rodzinne strony... Różne są okoliczności i motywacje bohaterek i bohaterów, ale jedno pozostaje niezmienne - dzika przyroda staje się świadkiem rodzących się namiętności. W powietrzu unosi się zapach pożądania, które musi zostać ugaszone, bo inaczej wszystko pochłonie. Nie da się z nim walczyć, jest równie nieokiełznane jak żywioł natury.

Rosnące napięcie, mroczny erotyzm i pierwotna dzikość. To cechy tego zbioru, który rozpali Was do czerwoności!

Zbiór zawiera następujące opowiadania:

Bardzo upalne lato

Las pachnący namiętnością

Momenty. Skradziona rozkosz

Samotnik

Słoneczne języki

Jeden tydzień w roku

Wrześniowe ruiny: Hasło bezpieczeństwa

Leszy, demon lasu, i Córka Lisa

Biwak

Noc Kupały: Zaklęty

10 fantazji na łonie natury: antologia erotyki outdoorowej od Catrina Curant, Annah Viki M., Victoria Październy, Lisa Vild możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć