ebook Proroczy sen - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Proroczy sen - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Pick a Voice
Audiobook - najniższa cena: 34.99
wciąż za drogo?
34.99 zł
34.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Proroczy sen – jest to kontynuacja losów Luizy, głównej bohaterki powieści. Część pierwsza serii o Luizie nosi tytuł  „W świetle absurdu”.

Obecna książka w wersji drukowanej ukazała się na rynku księgarskim w lutym 2020 r., jako audiobook we wrześniu 2023 r.

Luiza z uczuciem życiowego rozczarowania zostawia za sobą przeszłość. Po kilku latach spędzonych na Dolnym Śląsku wraca do ukochanego Gdańska, gdzie udaje jej się stworzyć swój prawdziwy azyl. Wraz z mamą i swoimi bliźniętami – Laurą i Leonem, zaczynają nowy rozdział życia. Do rodziny dołącza pies Abas. Bohaterka podjąwszy pracę w ośrodku z niepełnosprawnymi dziećmi, realizuje się na płaszczyźnie zawodowej. Poznaje nowych ludzi, spotyka się z przejawami serdeczności, ale też ociera się o zachowania dyktatorskie. Nieświadoma, staje się główną ofiarą psychopaty, który pod płaszczykiem rodzicielskiej miłości, wymyśla sobie specyficzny sposób na własną codzienność.

Miłość, przyjaźń, radość, determinacja, wrażliwość, euforia, tęsknota, rozgoryczenie, zaskoczenie, naiwność, zmęczenie, strach, horror, sens życia, sceny romantyczne, sceny erotyczne, piękno natury, pasje, morze, Trójmiasto, Kaszuby – to wszystko na stronach tej powieści.

Audiobooka interpretuje Anna Szymańczyk.

Proroczy sen od Krystyna Wajda możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć