Żar: zbiór opowiadań erotycznych do poczytania podczas opalania na balkonie - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Żar: zbiór opowiadań erotycznych do poczytania podczas opalania na balkonie - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 23.39
wciąż za drogo?
26.99 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
23.39 zł
29.99 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
26.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jako redaktor naczelna prestiżowego magazynu modowego, Emery odnosi same sukcesy. Ma poukładane życie, opływa w luksusy, a praca przynosi jej satysfakcję. Wydawać by się mogło, że kobiecie niczego nie brakuje... Do czasu.

Gdy podejmuje się przeprowadzenia wywiadu z tajemniczym wokalistą popularnego zespołu heavymetalowego, czeka ją niespodzianka: muzyk okazuje się mężczyzną z jej przeszłości, z którym łączy ją więcej, niż jest gotowa przyznać. Dziennikarka musi zmierzyć się z pożądaniem, które nie zgasło pomimo upływu lat... Czy poradzi sobie również z tym, co przed nim zataiła?

Seks z nieznajomym, z byłym, pierwszy raz kobiety z kobietą, a może swinging? Bohaterki i bohaterowie zbioru stają przed pokusami, którym trudno się oprzeć. To lato będzie pełne niespodzianek i zmysłowych doznań. Tylko czy wakacyjny romans ma szansę przerodzić się w coś więcej? Czy będąc po przejściach, można jeszcze otworzyć się na głębsze uczucie? Poczuj żar pełni lata w tym zmysłowym, przesyconym erotycznym napięciem zbiorze opowiadań spod pióra autorek LUST!

W skład zbioru wchodzi 10 opowiadań: Spadające maski, Droga na sam szczyt, Kuracjuszka, Przyjemność do kwadratu, Joga doznań, Taniec: Poza granicami, W drodze do ciebie, Rozbrojony, Blizny, Nadmorska noc.

Audiobooka interpretują Karina Kruk, Anna Wilk, Marianna Wypart, Lilianna Pieprzyk, Anna Szymańczyk, Marta Borucka, Mirella Biel i Artur Ziajkiewicz.

Żar: zbiór opowiadań erotycznych do poczytania podczas opalania na balkonie od Rehab-E , Black Chanterelle, Catrina Curant, B. A. Feder, Annah Viki M., Ewa Maciejczuk możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć