ebook Zemsta - audiobook
4.19 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 16)

Zemsta - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo Flow
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 16.16
Audiobook - najniższa cena: 41.66
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
41.66 zł Lub 37.49 zł
42.65 zł Lub 38.39 zł
44.90 zł
44.90 zł
44.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Drugi tom serii „Saga Kaszubska”. Pierwsza wojna światowa dobiegła końca. Polska odzyskuje niepodległość, ale Kaszuby wciąż znajdują się pod władzą Niemiec. Każdy z bohaterów na swój własny sposób przeciwstawia się germanizacji: Anton przyłącza się do powstania wielkopolskiego, Piotr wikła się w politykę, Bruno próbuje ratować gospodarstwo, Anna jest rozdarta między miłością do ojczyzny a miłością do męża Niemca, a Monika zakochuje się w pewnym przystojnym żołnierzu. Ponadto Stoltmanowie muszą połączyć siły, by wyjaśnić zagadkę śmierci ojca.

Daria Kaszubowska snuje swoją sagę w rytmie muskanych powiewem wiatru łanów zboża. Odmalowuje wielobarwny niczym ukwiecona łąka obraz krainy, w której sielska sceneria staje się tłem wielu dramatów. Jej słowa zapisują się w sercach czytelników niczym kaszubski haft, budząc uznanie i szacunek wobec ludzi, którzy z miłości do swojej małej ojczyzny gotowi byli dokonać wielkich czynów.

Audiobooka interpretuje Diana Giurow.

Zemsta od Daria Kaszubowska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć