ebook Thy Kingdom Come
4.06 / 5.00 (liczba ocen: 1034)

Thy Kingdom Come
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - polecana oferta: 28.85
Audiobook - najniższa cena: 35.40
wciąż za drogo?
39.90 złpremium: 25.74 zł Lub 25.74 zł
28.85 zł Lub 25.97 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
35.00 zł
36.90 zł
28.83 zł
32.18 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Czasami maski ukazują więcej niż skrywają

Maska, którą nakładał Punky, była naprawdę potworna. A to dlatego, że była prawdziwa. Każda kreska i każda plama namalowana na jego twarzy przypominała mu o koszmarze przeżytym, kiedy był dzieckiem, i o swoim celu - chce odnaleźć trzy potwory, które pozbawiły go duszy, i odpłacić im z całą wypełniającą jego serce nienawiścią. Punky nie wybrał takiego życia. Należy jednak do rodziny Kellych i samo to wystarczyło, aby jego mama została zabita przez Doyle'ów - ich największych wrogów. Klan Kellych rządzi Belfastem, Doyle'owie - Dublinem. Wojna między dwoma rodami już wkrótce pogrąży w chaosie całą Irlandię.

Nawet potwory mają jednak serca... Punky wie, że Laleczka skrywa wiele sekretów. To oszustka i złodziejka. Nigdy nie mógłby jej zaufać. Mimo to nie potrafi trzymać się od niej z daleka. Oboje kochają ciemność, ponieważ to właśnie w niej najlepiej bawią się ich demony...

Poznaj mroczną serię bestsellerowej Moniki James!

Ostrzeżenie: książka zawiera sceny przemocy mogące budzić niepokój. Powieść 18+.

Thy Kingdom Come od Monica James możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć