Erotyczny alfabet: B jak Biseksualność
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Erotyczny alfabet: B jak Biseksualność
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.49
wciąż za drogo?
22.49 złpremium: 12.50 zł Lub 12.50 zł
19.49 zł
24.99 zł
24.99 zł Lub 22.49 zł
20.99 zł
22.50 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Większość ludzi powie, że miłość może dotyczyć wyłącznie dwójki osób, a najlepiej pary złożonej z mężczyzny i kobiety. I oczywiście każdy ma prawo tak uważać, ale nie jest to jedyną prawdą. Przecież miłość nie jest zarezerwowana tylko dla nich i to powinno być jasne jak słońce. Jednak ogół myśli tak, a nie inaczej, bo to temat trudny. Miłość poligamiczna bywa dużym tabu, czymś, do czego ludzie się nie przyznają, nie chcą nawet podjąć próby rozmowy. Muszę przyznać, że ja też długo myślałam podobnie, nie byłam w stanie wyobrazić sobie innego scenariusza niż ja i mój mąż, Robert. Do czasu".

Podobnie jak bohaterowie opowiadania My i ona", bohaterki i bohaterowie opowiadań ze zbioru B jak Biseksualność" w niestandardowych okolicznościach eksplorują swoją tożsamość seksualną i badają granice przywiązania do monogamii. Małżeństwa z długim stażem i doświadczeni swingersi wszyscy poszukują erotycznych doznań poza utartymi schematami, eksplorując swoje pożądanie więcej niż jednej płci. Poznaj pulsujące od napięcia opowiadania pokazujące całe spektrum ludzkiej seksualności, która nie zna płci ani granic.

W skład zbioru wchodzi 10 opowiadań erotycznych:

Sceny życia za ścianą

Czerwona kokarda

My i ona

Dziewczyna z moich stron

Wiosenna niespodzianka

Miłość na wakacje

Podglądana

Moje wszystkie kobiety

Weekend z przyjaciółką: seksklub

Smoczyca: gonitwa

Erotyczny alfabet: B jak Biseksualność od Catrina Curant, Eses, Annah Viki M., Ewa Maciejczuk, SheWolf, Jan Wieczorek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć