Erotyczny alfabet: C jak Ciałopozytywność
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Erotyczny alfabet: C jak Ciałopozytywność
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.49
wciąż za drogo?
22.49 złpremium: 12.50 zł Lub 12.50 zł
19.49 zł
24.99 zł
24.99 zł Lub 22.49 zł
20.99 zł
22.50 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Jesteś piękna. Niedoskonale piękna. Podnosi mnie i niesie na łóżko. Całujemy się coraz mocniej, zachłanniej, a ja zaczynam się rozluźniać. Gdy straciłam nogę, myślałam, że już nigdy nie dam się dotknąć mężczyźnie, a teraz jeden gładzi moją skórę, jego piękne ciało jest obok. Feniks jest smukły, jego palce są długie, ramiona umięśnione przez taniec, mam wrażenie, że nie ma na nim grama tłuszczu. Przerywamy na chwilę, ściągam protezę, a on czeka. To krępujące, ale tak jak w tańcu po chwili daje mi o tym zapomnieć, liczy się tylko jego dotyk, smak ust, to, jak ostrożnie zagłębia się we mnie, jak nasze ciała zaczynają współgrać w tańcu. Ruchy bioder, jego męskość we mnie, zaciskam się na nim, a gdy wychodzi, niemal syczę z żalu za jego obecnością. Śmieje się, radośnie, wesoło, tak jak podczas tańca. Bo to taniec, nasze dwa ciała splatają się, jego jest doskonałe, moje kiedyś takie było, ale teraz... teraz to nieważne".

Bohaterowie i bohaterki zbioru opowiadań C jak Ciałopozytywność" tak jak bohaterka opowiadania Catriny Curant zmagają się z samoakceptacją nienormatywnego ciała. Ograniczona sprawność czy większy rozmiar nie oznaczają jednak rezygnacji z pożądania drugiego ciała przy sobie i w sobie wręcz przeciwnie, seks i bliskość niesie tym większą, bo wyzwalającą, rozkosz. Poznaj świat erotycznych doznań, które dowodzą, że pożądanie i pragnienie jego zaspokojenia są uniwersalnym doświadczeniem każdego i każdej z nas.

W skład zbioru wchodzi 13 opowiadań erotycznych:

Taniec: Poza granicami

Zachwiane fundamenty. Dwa oblicza Sary Larson

Słowa nie są potrzebne

Krótka historia namiętności

Rozmowa niekontrolowana

3 x tak"

Trochę krąglejsza Wenus

Rubensowska Maria

Maliny

Historia K.

Zatrzaśnięte w pokoju hotelowym

Randka z samą sobą

Joga doznań

 

Erotyczny alfabet: C jak Ciałopozytywność od Black Chanterelle, Catrina Curant, K. Krakowiak, Annah Viki M., M. Martinez, Victoria Październy, Ruth Ross, SheWolf możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć