ebook Tajemnice Sahary - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Tajemnice Sahary - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Self-publishing
E-book - najniższa cena: 15.95
Audiobook - najniższa cena: 30.75
wciąż za drogo?
30.75 zł Lub 27.68 zł
30.75 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Książka przygodowa inspirowana faktami. Wojna domowa w Sudanie, niewolnictwo i kopalnie złota, wszystko w ciekawej i pełnej przygód akcji.

Młode małżeństwo z Polski, które cudem ratuje się z katastrofy lotniczej, trafia w pełen konfliktów świat wojny domowej, niewolnictwa, islamu. Bez nadziei powrotu, zapomniani przez świat, uznani za zmarłych, walczą o każdy kolejny dzień życia. Rozdzieleni, z niewiedzą o losach ukochanej osoby, próbują na własną rękę dostosować się do warunków, przetrwać. Ona, w obozowej niewoli, zajmuje się podstawowym kształceniem dzieci przeznaczonych na sprzedaż. On, wśród skazańców, wykonuje niewolniczą pracę w kopalni złota. Jedyna osoba niewierząca w ich śmierć organizuje nielegalną ekipę poszukiwawczą, która dostaje się w sam środek działań wojennych.

Czy bohaterowie nie popełnią błędów? Czy miłość będzie trwalsza niż załamanie? Czy jeszcze się spotkają i wrócą kiedykolwiek do Polski?

Powieść przygodowo-awanturnicza z wartką akcją osadzoną na gorących piaskach pustyni. Inspirowana faktami geopolitycznymi Sudanu w 2010 r.

Audiobooka interpretuje Roch Siemianowski.

Tajemnice Sahary od Robert T. Preys możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć