ebook Samotne brzegi - audiobook
4.13 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2270)

Samotne brzegi - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 34.57
Audiobook - najniższa cena: 32.44
wciąż za drogo?
46.41 złpremium: 29.94 zł Lub 29.94 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
42.42 zł Lub 38.18 zł
42.90 zł
32.44 zł
49.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Powieść autorki światowych bestsellerów – Santy Montefiore. Ebook „Samotne brzegi” to wzruszająca historia opowiadająca o rozdzielonej rodzinie i kobiecie, która próbuje ją scalić. „Santa Montefiore tworzy wspaniałe książki o miłości i śmierci osadzone w romantycznych sceneriach i fascynujących czasach” – „Vogue”

Margot Hart udaje się do Irlandii, aby spisać dzieje słynnego rodu Deverillów. Wie, że aby odkryć sekrety z przeszłości, musi porozmawiać z obecnym lordem Deverillem, zwanym JP. A jego złamać nie będzie wcale lekko. Lecz Margot jest zdeterminowana – i nie jest kobietą, której łatwo się pozbyć.

Nie spodziewa się jednak, że między nią i JP zrodzi się szczególna więź, a rodzinne scysje również ją zaangażują. Obwiniany o zadłużenie rodu, które zmusiło Deverillów do sprzedaży zamku, JP jest izolowany i podatny na zranienie. Niemniej wydaje się, że z pomocą jego przystojnego syna Colma Margot będzie w stanie ocalić ich fortunę.
Lecz czy zdoła pogodzić rodzinę, która kłóci się od wieków?

Audiobooka interpretuje Ewa Wyględowska.

Samotne brzegi od Santa Montefiore możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć