Erotyczny alfabet: F jak Fetysz - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Erotyczny alfabet: F jak Fetysz - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 15.59
Audiobook - najniższa cena: 23.39
wciąż za drogo?
26.99 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
23.39 zł
29.99 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
26.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Na razie jest cicha, czuję jej ciężar, czuję, że jest we mnie, i już to uczucie jest zajebiste. Jest jak obietnica albo jak groźba. Nie zakładam majtek, wychodząc, pewnie kazałby mi je ściągnąć w korytarzu albo przy stoliku. Podaje mi ramię, gdy idziemy, a ja wiem, że to podstęp. Gdy tylko zaczynamy schodzić po schodach, włącza kulkę, a ja chwieję się na nogach, gdyby mnie nie trzymał, jak nic bym spadła.

O. Działa komentuje, a potem wyłącza, uderzam go w bok łokciem. Przygryzam policzki od środka, obiecując sobie w duchu, że nie dam mu tej satysfakcji przy stoliku. Będę w stanie zachować spokój, przecież to tylko kulka, prawda?".

Bohaterka opowiadania Czerwona kokarda" bierze udział w służbowej kolacji, trzymając między nogami wibrującą kulkę kontrolowaną przez jej partnera. Ukryte narzędzie dominacji i ryzyko bycia przyłapaną wywołują rodzaj podniecenia, jakie może dać tylko fetysz poczucie udziału w grze i jednocześnie całkiem realnego przekraczania własnych granic. Bohaterowie i bohaterki zbioru F jak fetysz" odnajdują się w tym świecie doskonale. BDSM, gadżety, a może całkiem poważna gra w zezwierzęcenie? Jak mówi jeden z bohaterów zbioru: nie ma złych fantazji.

W skład zbioru wchodzi 10 opowiadań erotycznych: Podglądana, Czerwona kokarda, Licytacja, Śpiąca królewna, Smoczyca: gonitwa, Zakazana rozkosz, Oczekując spełnienia, Wakacje uległej 1: Pan i Uległa, Wakacje uległej 2: Padok, Wakacje uległej 3: Wyścig.

Audiobooka interpretują Marianna Wypart, Lilianna Pieprzyk, Anna Szymańczyk, Masza Bogucka i Mirella Biel.

Erotyczny alfabet: F jak Fetysz od Catrina Curant, Annah Viki M., SheWolf możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć