ebook Inkubator - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Inkubator - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  EmpikGo
E-book - najniższa cena: 33.57
Audiobook - najniższa cena: 39.90
wciąż za drogo?
39.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„Ukrył twarz w dłoniach i pozwolił łzom płynąć. Dalia milcza­ła. Wokół toczyło się życie, pod szpital na sygnale podjechała ka­retka; kiedy kogut zamilkł, Igor usłyszał śpiew ptaków. Nagle zrobiło mu się zimno. Nigdy nie musiał zmierzyć się z takim problemem. Jego życie zawsze było bezpieczne i spokojne, przechodził przez nie bez większych traum. Codzienność z Arniką również nie należała do trudnych. Teraz mókł na ławce przy szpitalu, w którym leżała jego martwa żona. Żona, która nadal nosiła pod sercem jego syna. Czy mógł za­ryzykować? Czy dziecko urodzi się zdrowe?”

Inkubator opowiada o rodzinie Arniki, która umiera w ciąży. Jej mąż Igor musi podjąć decyzję, czy podtrzymać funkcje życiowe ciała żony, by dziecko urosło do momentu, w którym będzie można przeprowadzić cesarskie cięcie. Dalia, siostra Arniki, stara się natomiast zrobić wszystko, żeby dziecko urodziło się zdrowe. Nie przypuszcza, że w tych tragicznych okolicznościach znajdzie miłość. To historia nie tylko o życiowej tragedii, ale też o trudach rodzicielstwa, o sile rodziny, o rozczarowaniach i bólu, który często towarzyszy pięknie odradzającemu się życiu.

Audiobooka interpretuje Katarzyna Kołeczek.

Inkubator od Patrycja Żurek możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć