ebook Requiem na Wyspie Mgieł - audiobook
3.57 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 123)

Requiem na Wyspie Mgieł - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 28.63
Audiobook - najniższa cena: 29.19
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
38.17 zł Lub 34.35 zł
38.17 zł Lub 34.35 zł
38.90 zł
44.90 zł
29.19 zł
44.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kontynuacja wątków z bestsellerowej serii o sekcie ViaTerra autorstwa szwedzkiej pisarki, która przez dwadzieścia pięć lat należała do Kościoła scjentologicznego. Po raz kolejny do gry wkracza Franz Oswald. A gdy on rozdaje karty, nikt nie może być pewny swoich myśli i czynów, zwłaszcza zagrożona jego wpływem Julia. Kto wygra w tym pojedynku charakterów?

Dwór na szwedzkiej Wyspie Mgieł, dawna siedziba sekty ViaTerra, jest opuszczony i pusty. Minęły dwa lata od czasu, gdy jej charyzmatyczny lider Franz Oswald doznał na wyspie udaru mózgu, ratując życie szesnastoletniej Julii. Rekonwalescencja sparaliżowanego mężczyzny była długa, ale wydaje się, że całkowicie wrócił do zdrowia. Co prawda skarży się na męczące przypływy nieznanych mu uczuć, ale próbuje radzić sobie z tym siłą własnej woli. Snuje plany na przyszłość i być może jest bardziej niebezpieczny niż kiedykolwiek.

Przekona się o tym Julia, która wbrew radom bliskich nie tylko znów spotka się z Franzem i przeprowadzi z nim wywiad dla pisma internetowego, ale też powróci w jego towarzystwie na Wyspę Mgieł, by relacjonować dla mediów wymyślony przez Franza dziwny eksperyment o nazwie Requiem…

Audiobooka interpretuje Filip Kosior.

Requiem na Wyspie Mgieł od Mariette Lindstein możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć