Świąteczny tatuaż
3.72 / 5.00 (liczba ocen: 55)

Świąteczny tatuaż
ebook: epub (ipad), mobi (kindle)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 41.90
wciąż za drogo?
41.90 zł
41.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„Świąteczny tatuaż” zabierze Cię w niezwykłą podróż przez atmosferę świątecznej magii, zakazanych uczuć i rodzinnych tajemnic.

Amber wraca do malowniczego miasteczka, aby spędzić kolejne nudne święta w otoczeniu rodziny.

Sytuacja szybko się zmienia, gdy narzeczony jej siostry okazuje się tajemniczym mężczyzną, z którym spędziła namiętną noc.

Tatuaż na ciele Coldena przenosi przeszłość do teraźniejszości i komplikuje relacje między bohaterami. Amber i Colden postanawiają powstrzymać swoje uczucia, jednak świąteczne atrakcje i wspólne chwile prowokują ich do zbliżenia.

Napięcie wzrasta, uczucia wydają się nieodparte, a zakazana miłość staje się nieuniknionym faktem. Coraz głębsze zrozumienie siebie nawzajem pozwala im odkryć, kim naprawdę są i czego pragną w życiu.

„Świąteczny tatuaż” opowiada o odważnym wyborze między zakazanym uczuciem a konsekwencjami oraz o napięciu, którego nie da się ukryć.

W fascynującym i ciepłym świątecznym otoczeniu Amber i Colden odkryją, że miłość może wydobyć na światło dzienne nawet najskrytsze pragnienia i sprawić, że warto podjąć ryzyko, by być z tym, kogo się kocha.

Świąteczny tatuaż od Paula Ciulak, Magdalena Jachnik możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć