ebook Ostatni świt - audiobook
3.73 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 778)

Ostatni świt - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 32.18
Audiobook - najniższa cena: 37.42
wciąż za drogo?
44.91 złpremium: 29.94 zł Lub 29.94 zł
37.42 zł Lub 33.68 zł
-24% 37.90 zł
42.42 zł Lub 38.18 zł
49.90 zł
43.41 zł
44.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Finał bestsellerowej kryminalnej trylogii Mieczysława Gorzki – „Wściekłe Psy”. Dwa pozornie niezwiązane ze sobą zabójstwa. Poszlaki prowadzą jednak do tego samego szokującego procederu. Czy polowania na ludzi są najściślej strzeżoną tajemnicą elit? W tej sprawie nadkomisarz Zakrzewski będzie mógł ufać tylko sobie…

Bytów
W lesie zostaje znalezione ciało miejscowego pijaczka. Aspirant Adrian Szot nabiera podejrzeń, gdy jego koledzy próbują zatuszować sprawę. W toku śledztwa trafia na nazwisko Jakuba Bońskiego, który może być związany z domniemanymi polowaniami na ludzi.

Kraków
Podejrzany o zabójstwo znanego lekarza były kapitan MO Marek Piekło uparcie odmawia składania zeznań – zgadza się na rozmowę jedynie z nadkomisarzem Zakrzewskim. Zajmujący się sprawą prokurator dokłada wszelkich starań, aby przekonać policjanta do współpracy.

W jaki sposób oba śledztwa łączą się z wydarzeniami z przeszłości? Nadkomisarz Zakrzewski skonfrontuje się z jedną z najtrudniejszych i najbardziej szokujących spraw w swojej policyjnej karierze…

Audiobooka interpretuje Filip Kosior.

Ostatni świt od Mieczysław Gorzka możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć