ebook Mała
4.08 / 5.00 (liczba ocen: 19)

Mała
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 39.70
wciąż za drogo?
42.78 złpremium: 27.60 zł Lub 27.60 zł
39.70 zł Lub 35.73 zł
39.90 zł
43.70 zł Lub 39.33 zł
46.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Nikt nie wraca z piekła bez szwanku…

To ostatnia noc chińskiego roku, właśnie zaczyna się rok świni. Chesca, kierująca specjalną brygadą hiszpańskiej policji BAC (Brigada de Análisis de Casos), planuje wziąć udział w obchodach z Ángelem Záratem, który w ostatniej chwili rezygnuje. Mimo tego kobieta pojawia się na zabawie, a tam poznaje mężczyznę, z którym spędza noc. Następnego dnia rano budzi się skrępowana, a pomieszczenie wypełnia odrażający smród chlewu.

Gdy policjantom z BAC przez cały dzień nie udaje się skontaktować z Chescą, rozpoczynają poszukiwania. Z pomocą przychodzi Elena Blanco, która mimo zakończenia kariery nie może zostać obojętna wobec zaginięcia przyjaciółki. Szybko okazuje się, że za zniknięciem Cheski kryją się szokujące szczegóły i niewyjaśnione tajemnice.

Po oszałamiającym sukcesie Cygańskiej narzeczonej i Purpurowej Sieci Carmen Mola wraca z trzecim tomem serii, nowymi szokującymi postaciami i historią „tylko dla czytelników o mocnych nerwach”.

Mała od Carmen Mola możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć