Seria Czarci dom i inne słowiańskie opowiadania erotyczne
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Seria Czarci dom i inne słowiańskie opowiadania erotyczne
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 22.49
wciąż za drogo?
22.49 złpremium: 14.99 zł Lub 14.99 zł
24.99 zł
24.99 zł Lub 22.49 zł
38.22 zł
21.34 zł
22.50 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
"Czym jesteś? Nie odrywała od niego spojrzenia. Był dziwny, nieludzki, a jednocześnie tkwiło w nim coś niesamowitego.

Bardzo chcesz wiedzieć? Usta ułożyły mu się w złośliwy uśmiech. Był coraz bliżej, omijał łóżko, poruszał się wolno, jakby nie chciał jej spłoszyć.

Tak. Zdała sobie sprawę, że to wyszeptała. Był blisko, tak blisko, że poczuła jego zapach, jej ciało zareagowało na to bez jej wiedzy; był męski, mocny, naturalny.

Pocałuj mnie, a ci powiem. Zatrzymał się, stał idealnie przed jej ręką, wystarczyło nacisnąć guzik, a gaz by w niego uderzył, dając jej czas na ucieczkę.

"To sen, sen, sen! krzyczała do siebie w myślach, a jednocześnie zdawała sobie sprawę, że sen nie może być aż tak wyraźny, tak pachnący. Ma zimną dłoń, niczym listopadowa noc przyszło jej znów do głowy. Wyłuskał jej spray z dłoni i rzucił go niedbale na podłogę. Trzymała kołdrę niczym tarczę, zdając sobie sprawę, że sama pozwoliła sobie na bezbronność."

Co kryje się w starym domu w środku lasu? Pożądanie krąży jej w żyłach jak trucizna, która zatruwa zdolność odróżniania jawy od snu. A może sny tak naprawdę są jawą? Julia zawsze miała problemy z nawiązywaniem znajomości i relacji, samotność jej odpowiada, więc gdy dostaje w spadku stary dom, uznaje to za zrządzenie losu. Pakuje cały dobytek i Bohuna wielkiego kocura i wprowadza się do ruiny po ciotce, którą ledwo znała. Sielanka przestaje być sielanką, gdy okazuje się, że dom jest zamieszkany, a dziki lokator absolutnie nie chce z nią mieszkać. Nie wie, czym jest: wytworem umysłu, duchem czy demonem, który bawi się jej snami, ale oprócz niechęci, którą do siebie czują, pojawia się też pożądanie, któremu nie potrafią się oprzeć. Dodatkowo coś czai się w lesie, a mieszkańcy z lękiem opowiadają o starej Kruczycy.

Czarci Dom skrywa wiele tajemnic, a Julia niebawem pozna te mroczniejsze oraz te, które rozpalą jej krew...

Istoty z dawnych słowiańskich opowieści: szalone, zabójcze i fascynujące. Wiły, rusałki, południce, demony zostały już dawno zapomniane, a strach przed nimi wygasł.

A gdyby jednak wciąż żyły między nami?

Catrina Curant zaprasza Czytelniczki i Czytelników do świata, w którym wszystko jest możliwe. Nawet to, że demon potrafi kochać.

Odważysz się wejść do lasu?

Zbiór zawiera serię "Czarci dom" oraz cztery inne opowiadania erotyczne o świecie pełnym tajemniczych stworzeń oraz pożądania sprawiającego, że przekraczamy granicę tego, co znajome.

Czarci dom 1: Nocny demon

Czarci dom 2: Leśniczy i wilk

Czarci dom 3: Zagubiona w lesie

Czarci dom 4: Nie jestem twoją własnością

Czarci dom 5: Diabelska miłość

Czarci dom 6: Przebudzenie wiedźmy

Leszy, demon lasu, i Córka Lisa

Morena, bogini zimy

Wiła

Noc Kupały: Zaklęty

Seria Czarci dom i inne słowiańskie opowiadania erotyczne od Catrina Curant możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć