ebook Piekło Florencji
3.38 / 5.00 (liczba ocen: 119)

Piekło Florencji
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 15.40
Audiobook - najniższa cena: 30.00
wciąż za drogo?
15.40 zł
-20% 27.99 zł Lub 25.19 zł
34.99 zł
22.73 zł
27.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Angelo Inferno od urodzenia mieszka we Florencji, jest kustoszem Galerii Uffizi i wciąż szuka dziewczyny ze znamieniem na ramieniu. Jego brat, Dante, to właściciel modnego florenckiego klubu, a także cichy boss organizacji mafijnej. Lecz tak naprawdę to tylko pozory, bo obaj mężczyźni sprytnie kamuflują swoje prawdziwe pochodzenie i obecność wśród ludzi.

Kiedy Polka, Joanna Medyńska, pojawia się w Uffizi i wpada na przystojnego ciemnowłosego Włocha, wprawia w ruch tryby przeznaczenia. Joanna-Giovanna, Angelo i Dante ponownie się spotykają, a historia sprzed pięciu wieków zatacza koło. Zakazane uczucie, miłosny trójkąt, mroczne, ale i piękne uliczki Florencji, legendy, historyczne wydarzenia, Medyceusze, demony i diabły.

Agnieszka Lingas-Łoniewska w nowej mrocznej, seksownej i demonicznej odsłonie. Dajcie się porwać diabelskiej intrydze. Inferno czeka!

Piekło Florencji od Agnieszka Lingas-Łoniewska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć