ebook Zasada 80/20 rządzi światem. Osiągaj więcej mniejszym wysiłkiem
4.17 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Zasada 80/20 rządzi światem. Osiągaj więcej mniejszym wysiłkiem
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.95
Audiobook - najniższa cena: 13.90
wciąż za drogo?
21.95 zł Lub 19.76 zł
-26% 21.95 zł
21.95 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Odkryj, co jest naprawdę ważne, i wyeliminuj to, co nie ma znaczenia

Znasz zasadę 80/20? Zgodnie z nią 20 procent przyczyn czy też wkładu w przedsięwzięcie przekłada się na 80 procent uzyskanych wyników. Zbyt wiele czasu bowiem poświęcamy szczegółom, zamiast skupić się na tym, co naprawdę ważne. Przekonaj się, że kiedy wprowadzisz w życie zasadę 80/20, Twoja efektywność gwałtownie wzrośnie — w każdym aspekcie!

Oto przystępny i ciekawie napisany poradnik stosowania zasady 80/20 w codziennym życiu. Przedstawia mocne dowody na to, że proporcja 80/20 po prostu działa i jest widoczna w polityce, ekonomii, związkach, zakładach pracy, a nawet podczas nauki do egzaminów. Kiedy już zrozumiesz tę regułę, Twoja efektywność w każdej ważnej dziedzinie będzie mogła wystrzelić w górę. Dzięki książce nauczysz się analizować każdy aspekt swojego życia, aby odkrywać, jakie nastawienie i działania są niezbędne, by odnieść sukces. Dowiesz się też, jak eliminować zbędną resztę. Poznasz narzędzie, które pozwoli Ci zoptymalizować dowolny obszar Twojego życia: od zdrowia, przez życie towarzyskie i finanse, po własną firmę czy karierę zawodową.

Dowiedz się, jak zasada 80/20:

  • działa w szerokim świecie
  • sprawdza się w życiu codziennym
  • przekłada się na myślenie „mniej znaczy więcej”
  • pozwala odnieść sukces zawodowy
  • pomaga w samodoskonaleniu

Skup się na tym, co ważne: mniej znaczy więcej!

Zasada 80/20 rządzi światem. Osiągaj więcej mniejszym wysiłkiem od Nick Trenton możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć