ebook Delicje z Dextera - audiobook
3.8 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 19825)

Delicje z Dextera - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.24
Audiobook - najniższa cena: 9.00
9.00 zł Lub 8.10 zł
26.99 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
29.99 zł
29.99 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
24.69 zł
26.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Powieść będąca inspiracją do powstania hitowego serialu Dexter!

Jak znaleźć czas i ochotę na makabryczne przejażdżki z Mrocznym Pasażerem, gdy ma się na wychowaniu prześliczną córeczkę? Czy czarujący zabójca z Miami będzie teraz w stanie rozwiązać sprawę zaginięcia dwóch dziewczyn, które padły ofiarą ohydnych wampirów-kanibali?

Dexter Morgan pragnie kontynuować swoją misję zabijania ludzi, którzy na to zasłużyli, ale jego szczęśliwe, rodzinne życie znowu się komplikuje. Trudno przecież być seryjnym mordercą i nie wzbudzać przy tym podejrzeń policji, gdy zostało się ojcem uroczej istotki o imieniu Lily Anne... Przed wami piąta część mrocznej serii o przygodach Dextera, możecie ją uznać za oddzielną historię lub czytać bez zachowania kolejności cyklu.

Powieści o Dexterze posłużyły za kanwę scenariusza popularnego serialu z lat 2006-2013 w telewizji Showtime, zaś odtwórca roli głównego bohatera Michael C. Hell otrzymał za nią wiele nagród i nominacji.

Jeśli szukacie zabawnej, a jednocześnie drastycznej opowieści o bezwzględnym potworze, który umie przeistoczyć się w troskliwego tatusia, oto lektura właśnie dla was. Z tej książki dowiecie, się jak Dexter nauczył się łączyć życie rodzinne ze swym krwawym hobby i co wyrosło z jego pasierbów, którym coraz trudniej poskromić swoje złe skłonności.

Audiobooka interpretuje Mikołaj Krawczyk.

Delicje z Dextera od Jeff Lindsay możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć