ebook Prawo i nieporządek. Spowiedź legendarnego profilera FBI
5 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Prawo i nieporządek. Spowiedź legendarnego profilera FBI
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 32.72
Audiobook - najniższa cena: 39.85
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
32.72 zł Lub 29.45 zł
37.11 zł Lub 33.40 zł
39.90 zł
-8% 32.92 zł
39.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Spowiedź legendarnego profilera FBI, który stał się inspiracją do stworzenia przebojowego serialu Netflixa Mindhunter

Bestsellerowi autorzy reportaży Jak powstaje morderca... i Mindhunter. Podróż w ciemność oferują nowe spojrzenie na działanie nie tylko wymiaru sprawiedliwości, ale także serca i umysłu agenta FBI. Po raz pierwszy od przejścia na emeryturę, Douglas otwarcie mówi o swoich najbardziej znanych i zaskakujących sprawach. I pokazuje, jak to jest mierzyć się ze złem w jego najbardziej potwornej formie.

W swoich poprzednich tekstach pisał John E. Douglas tylko o winnych; w Prawie i nieporządku, wspierany przez świetnego dziennikarza Marka Olshakera opowiada zarówno o winnych, jak i niewinnych, a nawet niewinnie skazanych, odnosząc się do koszmaru każdego stróża prawa: tych przypadków, w których z tego czy innego powodu sprawiedliwości nie stało się zadość.

Wnikliwe spojrzenie w umysł człowieka, który zajrzał w głąb ciemności i stara się odkryć tajemnicę deprawacji oraz technik, które przeciwdziałają złu.

Prawo i nieporządek. Spowiedź legendarnego profilera FBI od John E. Douglas, Mark Olshaker możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć