ebook Władca dusz
4.06 / 5.00 (liczba ocen: 161)

Władca dusz
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 27.43
wciąż za drogo?
51.06 złpremium: 32.94 zł Lub 32.94 zł
34.40 zł Lub 30.96 zł
27.43 zł
34.40 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Król z rachunkami do wyrównania. Zbuntowany demon. Dziewczyna z boską mocą. MOC TO DAR. I PRZEKLEŃSTWO.

Arrah wiele kosztowała walka z Królem Demonów. Teraz dziewczyna musi zrozumieć swoje dziedzictwo i zawrzeć niełatwy sojusz ze swoim ukochanym Rudjekiem, władcą mroku i pozostałymi oriszami, mając nadzieję na przywrócenie pokoju we wszystkich ich światach.

Ale gdy półdemoniczna siostra Arrah odzyskuje siły i ponownie dąży do zagłady, ratunkiem może okazać się ostateczne poświęcenie.

Rena Barron stworzyła bohaterów, o których nie sposób zapomnieć. Silna, młoda bohaterka nie cofnie się przed niczym, by walczyć o swoje przekonania. Piękna i uwalniająca opowieść o dojrzewaniu.

Historia pełna mroku i niebezpieczeństw, inspirowana legendami o ludowej magii. Fascynujący świat, zbudowany na bazie mitologii i wierzeń Afryki Zachodniej.

Prawa do ekranizacji sprzedane! Za produkcję odpowiada firma Outlier Society aktora Michaela B. Jordana, znanego z takich produkcji jak „Czarna Pantera” czy „Creed. Narodziny legendy”.

Władca dusz od Rena Barron możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć