ebook Lovebirds. Na zawsze
4.41 / 5.00 (liczba ocen: 75)

Lovebirds. Na zawsze
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 40.00
Audiobook - najniższa cena: 44.86
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
40.00 zł Lub 36.00 zł
42.65 zł Lub 38.39 zł
44.90 zł
44.90 zł
40.50 zł
44.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Lato w Kalifornii trwa w najlepsze, a wraz z nim rośnie gorączka uczuć między Katie a Connorem. Mężczyzna pochłonięty sprzecznymi pragnieniami toczy ze sobą walkę, a Kate – coraz bardziej niezależna i świadoma tego, czego pragnie – nie ułatwia mu niczego. Jednakże nie zdaje sobie sprawy, że człowiek, którego zna całe swoje życie, skrywa przed nią wiele sekretów i dotychczas pokazywał jej tylko swoją łagodną stronę. Dziewczyna musi przejść przyspieszony kurs dojrzałości i zdecydować o tym, co dla niej najlepsze. A także dla wszystkich wokół. Może jej bestie powinien zostać ktoś w podobnym wieku?

Miłość nie pomaga w obiektywnej ocenie sytuacji. Za to Michael zawsze kręci się w pobliżu, gotów zarówno rozpętać pożar, jak i ugasić.

Lovebirds. Na zawsze od Magdalena Winnicka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Druga część wyjątkowej serii „Besties. Na zawsze” o perypetiach dwójki bohaterów z motywem zakazanej miłości w tle. Powieść „Lovebirds” znakomicie uniosła sukces części pierwszej, przenosząc czytelnika w jeszcze bardziej intymny świat. Nie brakuje tu też wzruszeń, a nawet pełnych namiętności momentów. Książkę czyta się z lekkością, jakby historie opowiadała nam przyjaciółka. Romantyczny nastrój, w jaki wprowadza nadaje się idealnie na długie, zimowe wieczory ????

Warto zerknąć