Gra planszowa dla dzieci 7-9 lat (do druku): Komunikacja - jak rozmawiać, aby się dogadać? Pomoc edukacyjna
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Gra planszowa dla dzieci 7-9 lat (do druku): Komunikacja - jak rozmawiać, aby się dogadać? Pomoc edukacyjna
ebook: pdf

Wydawca:  Self-publishing
E-book - najniższa cena: 27.35
wciąż za drogo?
27.35 zł
29.43 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Przedstawiamy rewolucyjną grę planszową stworzoną specjalnie dla dzieci w wieku 7-9 lat, ale idealną również dla nauczycieli, pedagogów, psychologów czy troskliwych rodziców. "Komunikacja – Jak Rozmawiać, Aby Się Dogadać?" to nie tylko zabawa, ale przede wszystkim praktyczne narzędzie do nauki kluczowych umiejętności komunikacyjnych. Dzięki 45 starannie opracowanym pytaniom, podzielonym na trzy kategorie – rodzina, przyjaciele, szkoła – dzieci mają szansę na naukę wyrażania swoich uczuć, radzenia sobie w trudnych sytuacjach komunikacyjnych, budowania relacji z rówieśnikami i wiele więcej.

Kupując naszą grę, nie tylko inwestujesz w doskonałą rozrywkę, ale przede wszystkim w edukację przyszłości Twojego dziecka. Sprawna komunikacja otwiera wiele drzwi w życiu – zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej.

Gra planszowa dla dzieci 7-9 lat (do druku): Komunikacja - jak rozmawiać, aby się dogadać? Pomoc edukacyjna od Katarzyna Płuska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć