ebook Skandaliczne życie modelek 2
3.5 / 5.00 (liczba ocen: 11)

Skandaliczne życie modelek 2
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 28.70
Audiobook - najniższa cena: 27.23
wciąż za drogo?
33.48 złpremium: 21.60 zł Lub 21.60 zł
28.70 zł Lub 25.83 zł
28.80 zł Lub 25.92 zł
30.90 zł
36.00 zł
32.50 zł
33.12 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Po szokującym finale pierwszej części Skandalicznego życia modelek zapraszam Was do następnej podróży – jeszcze głębiej w tajemniczy świat mody. Przygotujcie się na kolejne niezapomniane chwile, kiedy kurtyna się podniesie, a maski spadną, odsłaniając głęboko skrywane sekrety, które wstrząsną światem modelek i miss… Na ile są one wolne w swoich wyborach, a na ile rządzą nimi wpływowi mężczyźni?

Monika Goździalska obnaża zakulisowe działania wyborów miss, w których niejednokrotnie zdobyła koronę najpiękniejszej Polki. Autorka zabiera swoich czytelników w emocjonalną podróż, gdzie świat modelingu przenika się z wielkimi aktorstwem, poza czerwony dywan i światła fleszy, ukazując prawdę o pasji, dążeniu do realizacji marzeń i cenie, którą się za nie płaci.

Skandaliczne życie modelek 2 to szokująca prawda, która już na zawsze zmieni Wasze spojrzenie na świat gwiazd i celebrytów.

Monika Goździalska – modelka, celebrytka, uczestniczka konkursów piękności. Brała udział w wyborach Miss World i zdobyła tytuł pierwszej wicemiss. Jako nastolatka wyjechała do Paryża, gdzie chodziła po wybiegach dla najlepszych projektantów, m.in. Vivienne Westwood i Christiana Diora, pozowała czołowym fotografom mody. Wówczas została wybrana Twarzą Europy. Monika prywatnie jest szczęśliwą żoną i matką, miłośniczką fitnessu i zdrowego stylu życia. Krótko mówiąc, kobieta, która inspiruje, ale również szokuje, przede wszystkim swoimi szczerymi do bólu wypowiedziami. W 2023 roku wydała Skandaliczne życie modelek – prawa do ekranizacji zostały sprzedane jeszcze przed ukazaniem się książki na rynku.

Skandaliczne życie modelek 2 od Monika Goździalska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć