10 sposobów na podgrzanie atmosfery - zbiór opowiadań erotycznych na przetrwanie zimy
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

10 sposobów na podgrzanie atmosfery - zbiór opowiadań erotycznych na przetrwanie zimy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.49
wciąż za drogo?
22.49 złpremium: 14.99 zł Lub 14.99 zł
19.49 zł
24.99 zł
24.99 zł Lub 22.49 zł
21.34 zł
22.50 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Zawsze tyle gadasz? rzucił, a ona parsknęła.

A ty zawsze jesteś takim bucem? odwarknęła zirytowana jego tonem. Zatrzymał się nagle, złapał ją za ramię i nachylił się tak, że prawie dotknął jej policzka nosem. Wciągnęła głęboko powietrze, pachniał lasem, niczym innym. Zapach mchu, kory, liści, deszczu. Zamarła, a gdy powietrze z jego ust owiało ciepłem jej policzek, zadrżała. Musiał to wyczuć, zacisk na ramieniu złagodniał.

Tylko gdy podoba mi się dużo za młoda kobieta odpowiedział cicho, a potem puścił ją i ruszył szybko, nie czekając, czy nadąży."

Ich dwoje: tajemniczy mężczyzna w lesie, który powinien być dla niej zakazany. I młoda dziewczyna, której przypadkiem pomaga. Napięcie, erotyzm i zbyt duża różnica wieku. Ona dopiero wkracza w życie. On przeżył dużo, do tego jest dominujący i doskonale wie, że Julia nie jest dla niego.

Las pachnie pożądaniem, które musi zostać ugaszone, bo wszystko pochłonie. Lato zapowiada się wilgotne i gorące, dokładnie takie, jak jej usta. Odważysz się wejść... do lasu?

Kto powiedział, że tylko latem można przeżyć ognisty romans? Autorki Lust pokazują, że jest to możliwe przez cały rok, nawet w środku mroźnej zimy.

Warto sięgnąć po zbiór 10 pikantnych, niegrzecznych opowiadań, które rozgrzeją Was lepiej niż kubek parującej herbaty z imbirem.

To antologia dla odważnych i wyzwolonych, które i którzy nie boją się testować własnych granic!

W skład zbioru wchodzą następujące opowiadania:

Niezwykle ciepła zima w Montrealu

Dolce Vita

Spotkanie we mgle

Las pachnący namiętnością

Plan Alfa

Wspólnicy

Licytacja, czyli historia miłości za 821 zł

Miłość na wakacje

Ranczo

Intrygujący świadek

10 sposobów na podgrzanie atmosfery - zbiór opowiadań erotycznych na przetrwanie zimy od Catrina Curant, K. Krakowiak, Chrystelle LeRoy, Ewa Maciejczuk, M. Martinez, SheWolf, VER możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć