Strażniczka z bloku 8
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Strażniczka z bloku 8
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 7.19
7.19 złpremium: 4.79 zł Lub 4.79 zł
6.23 zł
7.99 zł
7.99 zł Lub 7.19 zł
7.99 zł Lub 7.19 zł
7.50 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Do więziennej celi na bloku numer 8 trafia dwudziestotrzyletnia Saanvi Bhatt. Kobieta swoją urodą od razu zwraca uwagę innych i szybko zdaje sobie sprawę z tego, że musi znaleźć sprzymierzeńca, który zapewni jej ochronę. Wskutek przypadkowego podsłuchania rozmowy jednej ze strażniczek z inną osadzoną, domyśla się, że funkcjonariuszka woli kobiety, a ponieważ sama jest nieheteroseksualna, postanawia to wykorzystać. Już wkrótce puka do dyżurki sierżant Madison Wilson i składa jej niedwuznaczną propozycję. Co wyniknie z tej znajomości i czy kobiety znajdujące się po dwóch stronach więziennej hierarchii znajdą wspólny język?

Zakazany seks w murach zakładu karnego, silne emocje i biurko, które mogłoby zdradzić wiele gorących tajemnic – to odważne opowiadanie erotyczne z pewnością przypadnie do gustu miłośniczkom i miłośnikom klimatów rodem w serialu Orange Is the New Black!

Strażniczka z bloku 8 od Alessandra Red możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć