ebook Szepty - audiobook
3.87 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 38407)

Szepty - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 28.00
Audiobook - najniższa cena: 35.97
wciąż za drogo?
39.90 złpremium: 25.74 zł Lub 25.74 zł
35.97 zł Lub 32.37 zł
-14% 36.47 zł Lub 32.82 zł
36.90 zł
42.90 zł
38.61 zł
42.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wyczekiwana powieść Ashley Audrain, autorki „Odruchu ” – międzynarodowego bestsellera, który podbił fanów mrocznej literatury z ponad czterdziestu krajów. Jakie fakty wyjdą na jaw, gdy na chwilę opadną maski poprawności z zamożnych mieszkańców Harlow Street? I co stanie się, gdy dobrzy ludzie zaczną podejmować złe decyzje?

Końcówka lata. Na grillu w ogrodzie przy Harlow Street spotykają się zamożni mieszkańcy ulicy. Bawią się doskonale, dopóki Whitney Loverly, urodziwa gospodyni, nie wybucha wściekłością z powodu nieposłuszeństwa najstarszego syna, Xaviera. Wszyscy goście są świadkami, jak niespodziewanie traci panowanie nad sobą. Maska ideału zsuwa się, by po chwili powrócić na miejsce. Niedługo potem syn Whitney w środku nocy wypada przez okno sypialni i zapada w śpiączkę.

Kobiety z sąsiedztwa Loverlych zachodzą w głowę, co mogło doprowadzić do tragedii. Co zrobiła poczciwa, uczynna Blair, najlepsza przyjaciółka Whitney, matka siedmioletniej Chloe? A Rebecca, lekarka ze szpitalnego oddziału ratunkowego, która rozpaczliwie pragnie własnego dziecka? I Mara, starsza Portugalka, obserwująca życie sąsiadów z werandy swojego domu? Jaką rolę odegrały wszystkie te kobiety w wypadku Xaviera?

W ciągu kilku pełnych napięcia dni, gdy życie chłopca wisi na włosku, poza ściany domów wychodzą niewygodne fakty i sekrety łączące kilka rodzin.
Co naprawdę stało się w noc tragedii? I co do tego doprowadziło?

Ashley Audrain jest autorką „Odruchu”, międzynarodowego bestsellera. Wcześniej pracowała jako dyrektorka działu reklamy w Penguin Books Canada. Mieszka w Toronto, gdzie razem z partnerem wychowuje dwójkę dzieci. „Szepty” to jej wyczekiwana druga powieść, która już zyskała grono zachwyconych czytelników.

Audiobooka interpretuje Marta Markowicz.

Szepty od Ashley Audrain możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć