Madame Monday. Po dorosłemu - audiobook
3.81 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 97)

Madame Monday. Po dorosłemu - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  / /
najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 20.00
Audiobook - najniższa cena: 21.49
wciąż za drogo?
-16% 21.49 zł Lub 19.34 zł
37.90 zł
38.69 zł Lub 34.82 zł
37.41 zł
38.69 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Rozwój osobisty, wewnętrzne dziecko, syndrom DDD, asertywność... Tyle się tych samopomocowych rzeczy nasłuchaliśmy i naczytaliśmy, a jednak wciąż nie wiemy, co z tą całą wiedzą zrobić. Jak żyć dobrze? Na czym się oprzeć? Czego się trzymać? Poradnik Joanny Flis postawi nas na nogi – tu i teraz. Mądry, ale pozbawiony skomplikowanych teorii. Świetny do czytania, szczery, bezpretensjonalny i konkretny.

Joanna Flis, psycholożka, autorka książek, a także prowadząca bijący rekordy popularności podcast „Madame Monday – po dorosłemu” ma dla nas odpowiedź na pytania nurtujące nas coraz mocniej – żyjmy po dorosłemu.

O tym, co to w praktyce znaczy i jak po dorosłemu mierzyć się z mniejszymi i większymi wyzwaniami codzienności, pisze w swojej najnowszej książce – „Madame Monday. Po dorosłemu”.

Audiobooka interpretuje Orina Krajewska.

Madame Monday. Po dorosłemu od Joanna Flis możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć