Wojna o Ukrainę. Wojna o świat - audiobook
3.54 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 175)

Wojna o Ukrainę. Wojna o świat - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.45
Audiobook - najniższa cena: 24.95
wciąż za drogo?
24.95 zł
44.91 złpremium: 29.94 zł Lub 29.94 zł
32.43 zł Lub 29.19 zł
38.92 zł
38.92 zł Lub 35.03 zł
41.09 zł
44.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kontynuacja bestsellerowej książki „Nadchodzi III wojna światowa”. Jacek Bartosiak i Piotr Zychowicz analizują genezę obecnego kryzysu, który naruszył dotychczasową równowagę europejskiego kontynentu. Omawiając przebieg wojny w Ukrainie, autorzy skupiają się na bezpieczeństwie Polski. Jaką strategię powinniśmy przyjąć, żeby nie stać się strefą zgniotu? Jak zmodernizować armię, aby odstraszyć agresora? Na te i inne pytania próbuje odpowiedzieć audiobook „Wojna o Ukrainę. Wojna o świat”.

Historia dzieje się na naszych oczach. To, co jeszcze wczoraj wydawało się nie do pomyślenia, dziś stało się faktem. Rosja dokonała inwazji na Ukrainę, za wschodnią granicą Polski toczy się zacięty konflikt zbrojny.

Jacek Bartosiak w rozmowie z Piotrem Zychowiczem analizuje genezę obecnego kryzysu. Według niego Ukraina to dopiero początek – pierwsze starcie wielkiej wojny mocarstw, która zmieni układ sił na Ziemi.

• Czy USA obronią swoją pozycję globalnego hegemona?
• Czy Chiny sięgną po supremację na Pacyfiku?
• Kto wygra wojnę na Ukrainie?
• Czy Putin użyje broni jądrowej?
• Czy Rosja się rozpadnie?
• Jaka przyszłość czeka Europę?

Audiobooka interpretuje Bartosz Głogowski.

Wojna o Ukrainę. Wojna o świat od Jacek Bartosiak, Piotr Zychowicz możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć