ebook Klin
3.76 / 5.00 (liczba ocen: 2880)

Klin
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 23.99
VIRTUALO#VIRTUALO targi
23.99 zł Lub 21.59 zł
25.49 zł
29.99 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
29.99 zł
30.00 zł Lub 25.50 zł
24.49 zł
26.69 zł
27.00 zł
29.99 zł
29.99 zł
Inne proponowane

Kim tak naprawdę jest tajemniczy mężczyzna, który dzwoni do Joanny? Czy głównej bohaterce grozi niebezpieczeństwo? Rozwiązanie zagadki znajdziemy w kolejnej świetnej książce Joanny Chmielewskiej. Z pozoru prosta historia, która w miarę rozwoju akcji coraz bardziej się komplikuje. Bohaterka powieści Joanna ma zadzwonić do znajomego, w którym jest zakochana bez wzajemności. Obawia się jego reakcji, więc prosi o pomoc przyjaciółkę, która ma za nią wykonać ów kłopotliwy telefon.Ich rozmowę podsłuchuje pewien tajemniczy i zarazem bardzo pomysłowy dżentelmen. Proponuje Joannie, by zgodnie z zasadą „klin klinem” swoim uczuciem obdarzyła kogoś innego. Być może liczy, że to właśnie jemu poświęci swoją uwagę?Jak to zwykle bywa w powieściach Joanny Chmielewskiej, czytelnik nie jest w stanie przewidzieć zakończenia, które w wypadku tej książki jest naprawdę zaskakujące.

Klin od Joanna Chmielewska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Pierwsza powieść Joanny Chmielewskiej i od razu popis jej wyjątkowego poczucia humoru. Książka pełna jest absurdalnych dialogów, zabawnych sytuacji i przypadków, które determinują kolejne wydarzenia. Fantastyczna lektura, choć ja zawsze gubię się w końcu w tym kto jest kim, kto jest "dobry" a kto "zły". Czytałam kilka razy i wciąż mi się nie znudziła!

Warto zerknąć