Intimo: zbiór opowiadań erotycznych na chandrę
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Intimo: zbiór opowiadań erotycznych na chandrę
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 22.49
wciąż za drogo?
22.49 złpremium: 14.99 zł Lub 14.99 zł
24.99 zł
24.99 zł Lub 22.49 zł
24.99 zł Lub 22.49 zł
21.34 zł
22.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„W samochodzie znowu zapadła cisza. Gdy uniosłam wzrok i na niego spojrzałam, zobaczyłam, że patrzył na mnie przez ten cały czas. Jego źrenice były tak rozszerzone, że jego oczy były prawie całe czarne. Tym razem utrzymałam to spojrzenie. Jego oczy lśniły, odbijając blask ulicznych latarni. W powietrzu wisiało coś, czego nie dało się opisać słowami. Prawie czułam otaczającą nas elektryczność, a na ramionach pojawiła mi się gęsia skórka. Jego ręka drgnęła, jakby chciał ją wyciągnąć w moją stronę, a ja pragnęłam tego bardziej niż kiedykolwiek wcześniej..."

Lisa, od zawsze kierująca się głosem serca, a nie rozumu, zmienia partnerów jak rękawiczki. Do czasu, gdy poznaje nowego chłopaka swojej przyjaciółki. Czy ta zakazana relacja może zaistnieć? Czy sumienie przeszkodzi dziewczynie w dążeniu do tego, czego naprawdę pragnie? (Zakazane spojrzenia, Nadia Drozd)

„Intimo: zbiór opowiadań erotycznych na chandrę" to pierwsza część nowej serii wydawnictwa LUST, która pomaga odnaleźć w smutku nutkę zmysłowości i romantyzmu. Niezależnie od tego, czy leczysz właśnie złamane serce, tęsknisz za kimś, kogo już nie ma w Twoim życiu, czy po prostu marzysz o namiętnych chwilach, te pikantne, przesycone erotyzmem historie z pewnością poprawią Ci nastrój. I pozwolą uwierzyć w lepsze jutro.

Zbiór spodoba się wszystkim, których dusze wypełnia melancholia, ale nie tylko!

Część 1 w serii: „Intimo, Intenso, Inebriante". Zbiór zawiera następujące opowiadania:

Zakazane spojrzenia

Wbrew głosowi rozsądku

Bardzo upalne lato

Kochanek na pocieszenie

Słoneczne języki

Wykradziona mafii

Nauczyciel geografii

Nieznajomy

Świąteczne zakochanie

Wampir. Jesteśmy odpowiedzialni za to, co uratowaliśmy

Intimo: zbiór opowiadań erotycznych na chandrę od Catrina Curant, Nadia Drozd, Alice Hill, Alexi Lexi, Annah Viki M., Nina Nirali, Victoria Październy możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć