Inebriante: zbiór opowiadań erotycznych na dobry nastrój
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Inebriante: zbiór opowiadań erotycznych na dobry nastrój
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 22.49
wciąż za drogo?
22.49 złpremium: 14.99 zł Lub 14.99 zł
24.99 zł
24.99 zł Lub 22.49 zł
24.99 zł Lub 22.49 zł
21.34 zł
22.50 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„Położyłam ręce na jego umięśnionej klatce piersiowej i przycisnęłam usta do jego ust. Jego język odnalazł mój, Armand smakował i pachniał jak lato i ciepły piasek. Dokładnie to, czego w tej chwili pragnęłam!"

Zima w Montrealu jest zimna, ciemna, a przede wszystkim długa. Zimno, praca, zimno, sen, jak to mówi Clara. Dlaczego więc jej koleżanki z pracy są w tym roku takie radosne? W towarzystwie jednej z nich Clara udaje się na happy hour do nowego modnego baru w Montrealu, gdzie odkrywa rajską oazę i poznaje przystojnego Armanda. To opalony biznesmen w szortach i tenisówkach, który potrafi ją rozgrzać, nawet w lutym. Z jednej strony Armand sprawia wrażenie zainteresowanego, z drugiej jednak trzyma dystans. Czy to była tylko iluzja? Czym życie zaskoczy seksowną czterdziestolatkę? Idealne opowiadanie dla wszystkich poszukujących egzotyki i gorących wrażeń (Niezwykle ciepła zima w Montrealu, Chrystelle LeRoy)

„Inebriante: zbiór opowiadań erotycznych na dobry nastrój" to trzecia część nowej serii wydawnictwa LUST, w której bohaterowie i bohaterki poszukują szczęścia, eksperymentując ze swoją seksualnością i spełniając najskrytsze fantazje erotyczne. Zbiór spodoba się wszystkim, dla których ważna jest w życiu pasja, poczucie spełnienia i prawdziwe emocje. Wyruszcie razem z bohater(k)ami w podróż pełną erotyzmu, zmysłowości i pożądania. Gwarantujemy, że dzięki tym opowiadaniom podbijecie sobie dobry nastrój i osiągnięcie szczyty przyjemności!

Część 3 w serii: „Intimo, Intenso, Inebriante". Zbiór zawiera następujące opowiadania:

Viola

Poliamoria w Paryżu

Maliwan

Parkingowy

Witaj w Kitty

Midsommar

Niezwykle ciepła zima w Montrealu

Bardzo upalne lato

Lokatorzy

Ostatni klient

Inebriante: zbiór opowiadań erotycznych na dobry nastrój od Camille Bech, Andrea Hansen, Chrystelle LeRoy, Elena Lund, Annah Viki M., Ewa Maciejczuk, M.J. Passion, Erika Svensson, Lisa Vild możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć