Włoski na urlopie A1-B1 - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Włoski na urlopie A1-B1 - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 46.79
wciąż za drogo?
46.79 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Dziękujemy za zainteresowanie kursem audio Włoski na urlopie A1-B1. Kurs przeznaczony jest dla osób początkujących i średnio zaawansowanych i skupia się na słownictwie i zwrotach, które możesz wykorzystać w podróży, a zwłaszcza na wakacjach.

Kurs oparty jest na nauce kontekstowej, co oznacza, że poznasz nie tylko słówka, ale także zdania, w których możesz ich użyć. W tym kursie znajdziesz łącznie 600 słówek i zdań ćwiczeniowych.
Poszczególne lekcje podzielone są według następujących tematów: podróż samochodem, podróż samolotem, miejsca docelowe, w hotelu, w restauracji, na zakupach i podczas komunikacji.
Słuchając tego kursu, połączysz przyjemne z pożytecznym - odświeżysz słownictwo związane z podróżami oraz jednocześnie zweryfikujesz swój włoski na poziomie A1 - B1.

Jaki jest najlepszy sposób pracy z kursem? Wybierz lekcję, od której chcesz zacząć. Każda lekcja zawiera sześć ścieżek dźwiękowych. Najpierw, w każdej lekcji, zapoznaj się z samym słownictwem (ścieżki 1 i 2). Aby lepiej zapamiętać dane słowo, wysłuchasz go dwukrotnie. Następnie masz słowo ze słownictwa, po którym następuje przykładowe zdanie, ponownie w obu opcjach tłumaczenia (ścieżka 3 i 4). Następnie przechodzisz do pełnych zdań (ścieżki 5 i 6). W ścieżce 5 usłyszysz zdanie w języku włoskim ponownie dwukrotnie. Uda Ci się osiągnąć cel kursu, gdy opanujesz tłumaczenie zdań z języka polskiego na włoski (lekcja 6) w luce czasowej przed tłumaczeniem na włoski. Same słowa pomogą Ci tylko w zrozumieniu znaczenia, ale używanie opanowanych pełnych zdań pomoże Ci porozumieć się znacznie lepiej.

Kurs ten ma do dyspozycji skrypty, które możesz pobrać za darmo i które znacznie usprawnia Twoja twoją pracę z kursem. W skryptach znajdziesz przewodnik po nauce z przydatnymi wskazówkami, jak uczynić naukę bardziej efektywną, plan nauki, aby zapisać swoje postępy, listę ścieżek do słuchania (na wypadek, gdybyś czegoś nie rozumiał) oraz dwustronne fiszki (flashcards), dzięki którym możesz uczyć się i przeglądać je nawet wtedy, gdy nie możesz słuchać mp3. Dla tych, którzy lubią się sprawdzać, w każdej lekcji znajduje się test tłumaczeniowy z kluczem zawierającym poprawne odpowiedzi.

Włoski na urlopie A1-B1 od Tomas Dvoracek możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć