Włoski dla zaawansowanych B2 - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Włoski dla zaawansowanych B2 - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 46.79
wciąż za drogo?
46.79 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Dziękujemy za zainteresowanie kursem audio Włoski dla zaawansowanych B2. Kurs przeznaczony jest dla osób zaawansowanych, więc aby w pełni wykorzystać jego możliwości powinieneś mieć za sobą dwa lub trzy lata nauki języka włoskiego i opanowane podstawy.
Kurs oparty jest na nauce kontekstowej, co oznacza, że poznasz nie tylko słówka, ale także zdania, w których możesz ich użyć.. W sumie znajdziesz 1400 słówek i zdań ćwiczeniowych.

Jaki jest najlepszy sposób pracy z kursem? Wybierz lekcję, od której chcesz zacząć. Każda lekcja zawiera sześć ścieżek dźwiękowych. Najpierw, w każdej lekcji, zapoznaj się z samym słownictwem (ścieżki 1 i 2). Aby lepiej zapamiętać dane słowo, wysłuchasz go dwukrotnie. Następnie masz słowo ze słownictwa, po którym następuje przykładowe zdanie, ponownie w obu opcjach tłumaczenia (ścieżka 3 i 4). Następnie przechodzisz do pełnych zdań (ścieżki 5 i 6). W ścieżce 5 usłyszysz zdanie w języku włoskim ponownie dwukrotnie. Uda Ci się osiągnąć cel kursu, gdy opanujesz tłumaczenie zdań z języka polskiego na włoski (lekcja 6) w luce czasowej przed tłumaczeniem na włoski. Same słowa pomogą Ci tylko w zrozumieniu znaczenia, ale używanie opanowanych pełnych zdań pomoże Ci porozumieć się znacznie lepiej.

Kurs ten ma do dyspozycii skrypty, które możesz pobrać za darmo i które znacznie usprawnia Twoja twoją pracę z kursem. W skryptach znajdziesz przewodnik po nauce z przydatnymi wskazówkami, jak uczynić naukę bardziej efektywną, plan nauki, aby zapisać swoje postępy, listę ścieżek do słuchania (na wypadek, gdybyś czegoś nie rozumiał) oraz dwustronne fiszki (flashcards), dzięki którym możesz uczyć się i przeglądać je nawet wtedy, gdy nie możesz słuchać mp3. Dla tych, którzy lubią się sprawdzać, w każdej lekcji znajduje się test tłumaczeniowy z kluczem zawierającym poprawne odpowiedzi.

Lekcja 01_Czynnośći 01
Lekcja 02_Czynnośći 02
Lekcja 03_Podróże
Lekcja 04_Komunikacja
Lekcja 05_Praca
Lekcja 06_Społeczeństwo
Lekcja 07_Ciało
Lekcja 08_Właściwości
Lekcja 09_Czas wolny
Lekcja 10_Czasowniki nieregularne_01
Lekcja 11_ Czasowniki nieregularne_02

Włoski dla zaawansowanych B2 od Tomas Dvoracek możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć