Pięć spraw prokuratora Karskiego
4 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Pięć spraw prokuratora Karskiego
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 12.90
Audiobook - najniższa cena: 32.76
12.90 zł
28.80 złpremium: 19.20 zł Lub 19.20 zł
24.96 zł
27.20 zł Lub 24.48 zł
26.30 zł
26.86 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

"Pięć spraw Adama Karskiego" to ponowne spotkanie z bohaterem nagrodzonej serii powieści kryminalnych retro. Tym razem gostyński prokurator zmierzy się z pięcioma wyjątkowo skomplikowanymi zagadkami, a nawet zostanie wplątany w działania przedwojennego kontrwywiadu. To czwarta część serii mrocznych kryminałów o Adamie Karskim, który staje w szranki z okrutnymi i inteligentnymi mordercami, by wciąż przekonywać się, że zło czynione przez człowieka nie zna granic i może przybierać niejedną maskę.

Opowieść "Gra o Rewolucję" zdobyła trzecie miejsce w ogólnopolskim konkursie Stulecie polskiego kryminału. "Świetna, jest w niej pasja historyczna , ciekawy wątek kryminalny i dobre pióro" - Opinia Słuchacza "Dłoni śmierci"

Polecamy również kolejne części serii: "Smak błękitu", "Dłonie śmierci" oraz "Dom pod czerwonym dębem".

"Grzegorz Skorupski to solidna marka w świecie polskiego retrokryminału, a jego powieść Dom pod czerwonym dębem potwierdza pisarską klasę... ekstraklasę!" - Ryszard Ćwirlej.

Grzegorz Skorupski - Urodzony w 1969 roku. Absolwent Wydziału Historii UAM w Poznaniu. Autor artykułów, książek historycznych i beletrystycznych. Człowiek tak niejednoznaczny, jak różne są jego gusta muzyczne: Black Sabbath, Primus, Sade, Lacrimosa, Pink Floyd, Godsmack, Killer Be Killed. Autor powieści kryminalnych retro z prokuratorem Adamem Karskim: "Smak błękitu" , "Dłonie śmierci" oraz "Dom pod czerwonym dębem".

Pięć spraw prokuratora Karskiego od Grzegorz Skorupski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć