Kalendarz przedświąteczny – adwentowy. 36 zadań społeczno-emocjonalnych w toku indywidualnym oraz grupowym
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Kalendarz przedświąteczny – adwentowy. 36 zadań społeczno-emocjonalnych w toku indywidualnym oraz grupowym
ebook: pdf

Wydawca:  Self-publishing
E-book - najniższa cena: 22.03
wciąż za drogo?
22.03 zł
23.70 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Zapraszam na niezwykłą przedświąteczną podróż z uczniami, skupiając się na rozwijaniu umiejętności społeczno-emocjonalnych. Ten kalendarz oferuje 36 zadań do wyboru: indywidualnych lub grupowych, które pomogą wzmocnić więzi w grupie, rozwinąć empatię oraz zdolności komunikacyjne uczniów. Niech ten wyjątkowy czas przedświąteczny stanie się okazją do głębszej refleksji i twórczego współdziałania!

Dla kogo? Kalendarz z zadaniami społeczno-emocjonalnymi jest przeznaczony przede wszystkim dla nauczycieli, wychowawców oraz prowadzących różnorodne zajęcia z grupami dzieci. Może być też przydatny dla psychologów i terapeutów pracujących z młodzieżą. Dzięki jego zawartości, profesjonaliści ci zyskują dostęp do narzędzi umożliwiających rozwijanie kompetencji społeczno-emocjonalnych dzieci w ciekawy i angażujący sposób. To doskonałe źródło inspiracji dla tych, którzy pragną wzbogacić swoje metody pracy o działania rozwijające empatię, komunikację oraz poczucie przynależności w grupie.

Cel: Przygotowane zadania w kalendarzu ma na celu rozwijanie kompetencji społeczno-emocjonalnych u dzieci poprzez różnorodne aktywności. Zadania te pomogą dzieciom zrozumieć swoje emocje, lepiej komunikować się z innymi oraz rozwijać poczucie wspólnoty w grupie.

Kalendarz przedświąteczny – adwentowy. 36 zadań społeczno-emocjonalnych w toku indywidualnym oraz grupowym od Katarzyna Płuska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć